Start arrow Ogłoszenia parafialne
Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Wielkanocy - 15.04.2018r. PDF Drukuj Email
Wpisał: ks. Adam
26.01.2018.

O g ł o s z e n i a    p a r a f i a l n e

3 Niedziela Wielkanocy - 15.04. 2018r.

* Od 10 lat trzecia niedziela Wielkanocy w naszej Ojczyźnie, dzięki inicjatywie Dzieła Biblijnego im. Jana Pawła II, jest Niedzielą Biblijną, inaugurującą w Kościele w Polsce Tydzień Biblijny. Przeżywana jest w tym roku pod hasłem: „Weźmijcie Pismo Święte”, jest to również Drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Zechciejmy dziś, w naszych domach wziąć do naszych rąk List św. Pawła Apostoła do Rzymian i przeczytać choćby krótki fragment.
* Dzisiejsza taca jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii.

1. Ojciec Święty Franciszek 27 lutego br mianował ks. Janusza Ostrowskiego biskupem pomocniczym naszej archidiecezji, w najbliższą sobotę, 21 kwietnia  o godz. 11.00 biskup nominat w Konkatedrze olsztyńskiej otrzyma święcenia biskupie. Otoczmy go naszą życzliwością i modlitwą.

* Przypominamy: we wtorek nowenna ku czci Naszej Patronki, w środę  nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy; w czwartek od 17.oo Adoracja oraz w piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

* Chrzty będą w niedzielę 29 IV o godz. 10.oo - należy zgłosić w kancelarii.

2. W środę na mszę o 18.oo zapraszam rodziców dzieci komunijnych.

* W miniony piątek o godz. 19.oo w naszej parafii rozpoczęliśmy tzw kurs Alfa. Zapraszamy, można jeszcze dołączyć.

* KANCELARIA  PARAFIALNA  CZYNNA  W  PIĄTEK   15.oo - 16.oo

* Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego, którego można nabyć przy wyjściu z kościoła. Jest w nim artykuł o współczesnych męczennikach francuskich, a także o dzisiejszym czytaniu Listu św. Pawła do Rzymian. Zapraszamy też do odwiedzenia sklepiku.

Solenizantom i jubilatom, parafianom i przyjaciołom naszego kościoła, którzy  w tym tygodniu będą obchodzić swoje imieniny, urodziny bądź jubileusze, składamy najlepsze życzenia i zapewniamy o naszej modlitwie.

Zmieniony ( 16.04.2018. )