parafianidzica@wp.pl
13-100 Nidzica
ul. Żwirowa 4
tel/fax  0896252605

nr konta parafialnego:
91 8834 0009 2001 0000 0446 0001

 

 
Start arrow Msze ¶więte
Msze ¶więte
Porz±dek mszy ¶więtych PDF Drukuj Email
Wpisał: ks. Adam   
30.06.2017.

  ROK   2018


  
13. VII. Pi±tek
17:00 ¶p. Krystyna Skwarska ( z pogrzebu)
18:oo ¶p. Stanisław (1 rocznica), Krystyna, Jerzy i Wojciech Balcerzak
14.VII. Sobota
17:oo ¶lub Karolina i Damian
18:oo Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej i do¶wiadczenie Bożej miło¶ci w życiu Karoliny
15. VII.  XV Niedziela Zwykła
  8:oo ¶p. Tadeusz 9 r. ¶m. i Halina Krupińscy, Marianna Rutkowska, Irena Jbłonowska, Czesław Klimkowski oraz dziadków z obojga stron
10:oo  Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Moniki i Łukasza oraz dla Mai
12:oo ¶p. Andrzej Burski (1 rocznica)
18:3o ¶p. Wacława, Bolesław, Franciszek i Stanisław Potrzuscy oraz Anna, Jan i Józef Załoga
16.VII. Poniedziałek
18:oo ¶p. Stanisław Jabłonowski 1 r. ¶m., Eugeniusz Zybowski 1 r. ¶m. oraz zm. z rodz. Zybowskich i Jabłonowskich   
17.VII. Wtorek
18:oo ¶p. Irena i Jan Szczepkowscy oraz Stefania Bietkowska
18.VII. ¦roda   
18:oo ¶p. Janina i Kazimierz Felińscy oraz Bolesław Kamiński
19.VII. Czwartek
18:oo ¶p. Czesława i Marian oraz Jadwiga i Waldemar z rodz. Węgierskich   
20. VII. Pi±tek
18:oo ¶p. Krystyna Worobiej (2 rocznica)
21.VII. Sobota
18:oo
¶p. Zbigniew Lipner (13 rocznica)
22. VII.  XVI Niedziela Zwykła
  8:oo Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę M.B. dla o. Tomasza Mulara z ok. 25 lecia kapłaństwa
10:oo ¶p. Helena (9 rocznica) i rodzice Pachołek
12:oo ¶p. Piotr 8 r. ¶m. oraz wszystkich zm. z rodz. Wyszkowskich
18:3o ¶p. Zofia, Leon i Barbara ¦wigoń
23.VII. Poniedziałek
17:00 ¶p. Irena Leszkowska ( z pogrzebu)
18:oo zajęta   
24.VII. Wtorek
18:oo ¶p. rodziców Łucja i Józef Kapciak oraz chrze¶niaka Rafała Domareckiego
25.VII. ¦roda   
18:oo ¶p. Stefania (7 rocznica) i Andrzej Karólski
26.VII. Czwartek
18:oo ¶p. Hanna, Krystyna i Ludwik   
27. VII. Pi±tek
18:oo zajęte
28.VII. Sobota
18:oo Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Krystyny z ok. 75 ur.
29. VII.  XVII Niedziela Zwykła
  8:oo  Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalnej dla Małgorzaty i Henryka
10:oo ¶p. Krystyna Orłowska
12:oo ¶p. Kazimiera i Kazimierz Radzymińscy
18:3o ¶p. Władysława, Walerian i Czesław Bronowiccy
30.VII. Poniedziałek
18:oo ¶p. Emilia i Karol Sobolewscy   
31.VII. Wtorek
18:oo ¶p. Edward Zalewski oraz Marcelina, Piotr, Krystyna i Tadeusz Szewczyk

Sierpień
1.VIII. ¦roda   
18:oo
O ochronę życia poczętych dzieci
2.VIII. Pierwszy Czwartek
18:oo 
¶p. Eugeniusz Miękus 1 r. ¶m. oraz Sławomir Miękus 6 r. ¶m   
3. VIII.Pierwszy Pi±tek
10:oo
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich oraz dusze w czy¶ćcu cierpi±ce
18:oo 

4.VIII. Pierwsza Sobota
16:oo
¶lub Monika i Dawid
18:oo
¶p. Halina Szczepkowska (1 rocznica)
5. VIII.  XVIII Niedziela Zwykła
  8:oo
¶p. Stanisław Żmijewski i Patryk
10:oo
od Kół Różańcowych
12:oo
¶p. Paweł Jabłonowski (1 rocznica)
18:3o
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Elżbiety i Romana Młotkowskich w 25 lecie małżeństwa oraz za cał± rodzinę
6.VIII. Poniedziałek
18:oo
wypominki roczne   
7.VIII. Wtorek
18:oo
¶p. Weronika kol. r. ¶m. i Antoni Łabaszewscy
8.VIII. ¦roda   
18:oo
p. Natalia Karwowska 40 r. ¶m., Eugeniusz Karwowski i Józef Bukowski
9.VIII. Czwartek
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie duszy i ciała,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalnej dla Teresy i całej rodziny       
10. VIII. Pi±tek
17:00
¶p. Jan Chmielewski ( z pogrzebu)
18:oo
¶p. Józef i Wioletta
11.VIII. Sobota
18:oo
¶p. Ryszard Kutryb (12 rocznica) i Henryk Iwanowski (2 rocznica)
12. VIII.  XIX Niedziela Zwykła
  8:oo
¶p. Teresa Bugajska oraz zm. z rodz Młyńskich i Bugajskich
10:oo ¶p. Karol (14 roczn.), Grzegorz (17 roczn.), Grażyna i Jan oraz Grzegorz Wnuk
12:oo
¶p. Czesław Krzywieński (6 rocznica) oraz zm. z rodz. Krzywieńskich
18:3o
¶p. Stefan Krzysztoforski
13.VIII. Poniedziałek
18:oo
¶p. Weronika 4 r. ¶m i Antoni 41 r. ¶m. Łabaszewscy oraz Antonina Łabaszewska 22 r. ¶m.  
14.VIII. Wtorek
16:oo
¶lub
18:oo
zajęte
15.VIII. ¦roda Wniebowzięcie NMP
  8:oo 
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie, potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla małżonki Haliny z ok urodzin   
10:oo
Dziękczynna, o Boże bł., opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Wandy w kolejne urodziny oraz dla całej rodziny
12:oo
¶p. Adam (11 rocznica)
16.VIII. Czwartek
18:oo
¶p. Maria i Henryk Jakubowscy    
17. VIII. Pi±tek
18:oo
¶p. Roman Rutkowski
18.VIII. Sobota
17:oo
¶lub Aleksandra i Marcin
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Ewy i Tomasza Kutryb oraz dzieci Leny i Oliwiera
19. VIII.  XX Niedziela Zwykła
  8:oo
¶p. Janina Długokęcka (29 rocznica)
10:oo
¶p. Jan oraz wszystkich zm. z rodz. Ordon
12:oo
¶p. Teresa (6 rocznica) i Stanisław BróĽdzińscy
18:3o
Dziękczynna, o Boże błog., potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Hanny i Zbigniewa Malinowskich w 25 lecie małżeństwa
20.VIII. Poniedziałek
18:oo
¶p. Igor ¦redziński ( int. od babci Marysi)  
21.VIII. Wtorek
18:oo
¶p. Mirosław Skwarski 14 r. ¶m.
22.VIII. ¦roda   
18:oo
¶p. Gracjan i Apolonia oraz zm. z rodz. Kozickich
23.VIII. Czwartek
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Moniki i jej dzieci    
24. VIII. Pi±tek
18:oo
¶p. Marian i Włodzimierz Siemianowscy oraz dziadków Cichockich 
25.VIII. Sobota
18:oo 
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej, pomnożenie wiary dla Sebastiana w 4 ur. oraz całej rodziny
26. VIII.  Niedziela Naj¶więtszej Maryi Panny Częstochowskiej
  8:oo
¶p. Tadeusz i Halina Roman
10:oo
¶p. Helena, Jan, Henryk Kosińscy Leokadia i Marian Długokęccy, Elżbieta Kobylińska
12:oo
¶p. Walentyna, Lucjan i Jan Szczepkowscy oraz Modesta Szczepańska
18:3o
¶p. Stanisław, Stefania, Marianna, Alfred, Eugeniusz, Kazimierz, Jan i Tadeusz Moszczyńscy
27.VIII. Poniedziałek
18:oo 
Za ludzi uzależnionych od wszelkiego rodzaju używek, oraz pornografii, internetu i gier      
28.VIII. Wtorek
18:oo
¶p. Ludwik Waszkiewicz
29.VIII. ¦roda

18:oo
¶p. Justyn Downes
30.VIII. Czwartek
18:oo    
31. VIII. Pi±tek
18:oo
¶p. Albin, rodziców z obojga stron,Wiesław, Dariusz i Waldemar
Wrzesień
1.IX . Pierwsza Sobota
15:oo
¶lub Anna i Tomasz
16:oo
¶lub Karolina i Kamil
18:oo
¶p. Ryszard Nowiński (2 rocznica)
2. IX.  XXII Niedziela Zwykła
  8:oo
¶p. rodzice Janina i Marian Nidzgorscy, Jerzy, Henryk, Antonina, oraz dziadków z obojga stron i zm. z rodz. Krystkiewicz
10:oo
od Kół Różańcowych
12:oo
zajęta
18:3o
w intencji mieszkańców Niborka
3.IX. Poniedziałek
17:oo
18:oo
wypominki roczne   
4. IX. Wtorek
17:oo   
18:oo
5. IX. ¦roda   
17:oo
18:oo
6.IX. Pierwszy Czwartek
18:oo
zajęta   
7. IX. P
ierwszy Pi±tek
10:oo 
18:oo
zajęta
8.IX.  Sobota
17:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla małżonków Janiny i Jana Brud w 45 rocznicę oraz za cał± rodzinę
18:00
¶p. Regina Rudzińska 1 r. ¶m.                                                                                                                                                                                                          9. IX.  XXIII Niedziela Zwykła
  8:oo
¶p. Stanisława i Stanisław Sadowscy
10:oo ¶p. Aniela i Ferdynand Budzyńscy
12:oo  
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Beaty z ok. urodzin
18:3o
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl.dla Anny i Grzegorza oraz ich dzieci
10.IX. Poniedziałek
17:oo
18:oo 
¶p. Regina i Bijunas Mitkienie oraz Zofia    
11. IX. Wtorek
17:oo   
18:oo
12. IX. ¦roda   
17:oo
18:oo
13.IX. Czwartek
18:oo
¶p. rodziców Łucja i Józef Kapciak raz chrze¶niak Rafał Domarecki        
14. IX. Pi±tek
17:oo 
18:oo
15.IX. Sobota
17:oo
¶lub Joanna i Rafał
18:oo 
¶p. Eugeniusz (21 rocznica), rodzice i wszyscy zm. z rodz. Pachołek
16. IX.  XXIV Niedziela Zwykła
  8:oo
¶p. Agnieszka i Bronisław Szymańscy
10:oo 
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla  małżeństwa Grażyny i Czesława Tęcza w 45 r. małżeństwa oraz z ok. ur. Grażyny
12:oo O Boże bł. dla księży wywodz±cych się z naszego miasta
18:3o Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Ilony i Szymona Pachołek w 14 rocznicę małżeństwa
17.IX. Poniedziałek
17:oo
18:oo    
18. IX. Wtorek
17:oo   
18:oo
19. IX. ¦roda   
17:oo
18:oo
20.IX. Czwartek
18:oo    
21. IX. Pi±tek
17:oo 
18:oo
22.IX. Sobota
17:oo
  Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalnej dla Katarzyny i Macieja w 8 r. ¶lubu oraz Karoliny i Piotra w 2 r. ¶lubu.
18:oo

23. IX.  XXV Niedziela Zwykła
  8:oo
zajęta
10:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Sławomira w 60 urodziny
12:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Czesławy z ok. 90 urodziny
18:3o
¶p. Urszula i Kazimierz Zakrzewscy
24.IX. Poniedziałek
17:oo
18:oo    
25. IX. Wtorek
17:oo   
18:oo
26. IX. ¦roda   
17:oo
18:oo
27.IX. Czwartek
18:oo    
28. IX. Pi±tek
17:oo 
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Jadwigi Sarbiewskiej w 90 urodziny
29.IX. Sobota
17:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, dla Amelki i Ignasia
18:oo
¶p. Maria Włodzimirow
30. IX.  XXVI Niedziela Zwykła
  8:oo
Dziękczynna, z pro¶b± o Boże błog., zdrowie i opiekę Niepokalanej dla Teresy i Zdzisława Kołakowskich w 49 r. małżeństwa oraz za cał± rodzinę
10:oo
zajęta
12:oo
¶p. Tadeusz Moszczyński
18:3o 
PaĽdziernik
1.X. Poniedziałek
17:oo
18:oo
wypominki roczne   
2. X. Wtorek
17:oo   
18:oo 
O pokój na ¶wiecie oraz za prze¶ladowanych chrze¶cijan
3. X. ¦roda   
17:oo
18:oo
¶p. Stanisław i Teresa (w imieniny) BróĽdzińscy
4.X. Pierwszy Czwartek
18:oo
od Kół Różańcowych   
5. X. Pierwszy Pi±tek
10:oo
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich oraz dusze w czy¶ćcu cierpiace  
18:oo
¶p. Zdzisław Zieliński 9 r. ¶m.
6.X. Pierwsza Sobota
18:oo
¶p. Irena 1 r. ¶m. i Ireneusz 19 r. ¶m. Małkiewicz
7. X.  XXVII Niedziela Zwykła
  8:oo
¶p. Julianna i Stanisław Brodniewicz
10:oo
od Kół Różańcowych
12:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Zofii i Zenona Paluch
18:3o
¶p. Anastazja i Wacław Łamejko
8.X. Poniedziałek
17:oo
18:oo    
9. X. Wtorek
17:oo   
18:oo
Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Wojtka w 6 urodziny
10. X. ¦roda   
17:oo
18:oo
11.X. Czwartek
18:oo    
12. X. Pi±tek
17:oo 
18:oo
¶p. Franciszka 10 r. ¶m. i Władysław Tęcza
13.X. Sobota
17:oo
18:oo
¶p. Zofia, Czesława, Teresa, Stefan i Henryk
14. X. XXVIII Niedziela Zwykła
  8:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Małgorzaty z ok. ur. i imienin
10:oo
¶p. Jerzy Robaczyński oraz rodziców i te¶ciów
12:oo
¶p. zm. z rodz. Kwiatosz, Jasińskich i Samsel
18:3o
¶p. Jadwiga Malinowska
15.X. Poniedziałek
17:oo
18:oo
¶p. Anna Ojrzyńska 1 r. ¶m.   
16. X. Wtorek
17:oo   
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Aleksandry i Wiktora Gałka w 25 lecie małżeństwa oraz za cał± rodzinę
17. X. ¦roda   
17:oo
18:oo
18.X. Czwartek
18:oo    
19. X. Pi±tek
17:oo 
18:oo
O ochronę prze¶ladowanych chrze¶cijan
20.X. Sobota
17:oo
18:oo
zajęte
21. X.  XXIX Niedziela Zwykła
  8:oo
¶p. Patryk i Rafał
10:oo
¶p. Henryk Balicki (13 rocznica)
12:oo
¶p. Marianna, Adam oraz dziadków Marcjanik i Sokołowskich
18:3o
zajęte
22.X. Poniedziałek
17:oo
18:oo
¶p. Wacław, Igor i Maria   
23. X. Wtorek
17:oo   
18:oo
24. X. ¦roda   
17:oo
¶p. rodziców i brata Tadeusza z rodz. Tymińskich
18:oo
25.X. Czwartek
18:oo    
26. X. Pi±tek
17:oo 
18:oo
27.X. Sobota

17:oo
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Moniki i jej dzieci
28. X. XXX Niedziela Zwykła
  8:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Tadeusza z ok. imienin
10:oo
¶p. Tadeusz, Anna, Witold i Jacek LeĽniccy oraz Tadeusz Podjaski
12:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Urszuli i Mariana Kołakowskich z ok. 50 lecia małżeństwa
18:3o
¶p. Tadeusz Jaworski
29.X. Poniedziałek

17:oo
18:oo    
30. X. Wtorek
17:oo   
18:oo
31. X. ¦roda
   
17:oo
18:oo
Listopad
1.XI.Pierwszy Czwartek
18:oo
msza gregoriańska   
2. XI.
Pierwszy Pi±tek
10:oo
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich oraz dusze w czy¶ccu cierpiace 
18:oo
msza gregoriańska
3.XI.Pierwsza Sobota
18:oo
msza gregoriańska
4. XI.  XXXI Niedziela Zwykła
  8:oo
10:oo
12:oo
¶p. Czesława Kosijańczuk (12 rocznica)
18:3o
msza gregoriańska
5.XI. Poniedziałek
17:oo
¶p. Donata, Sylwia, Alicja i Jerzy Serowik oraz Jan Piotrowski
18:oo msza gregoriańska   
6. XI. Wtorek
17:oo   
18:oo
msza gregoriańska
7. XI. ¦roda   
17:oo
msza gregoriańska
18:oo
Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej, wszelkie Boże łaski i zdrowie dla Zdzisława z ok. urodzin
8.XI. Czwartek
18:oo
msza gregoriańska   
9. XI. Pi±tek
17:oo 
18:oo
msza gregoriańska
10.XI. Sobota
17:oo
Dziękczynna, o Boże błog., opiekę Niepokalanej, pomnożenie wiary i ¶wiatło Ducha ¶w. w nauce dla Piotra w 18 urodziny
18:oo
msza gregoriańska
11. XI.  XXXII Niedziela Zwykła
  8:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla wnucz±t Urszuli, Michała i Marysi oraz ich rodziców
10:oo
¶p. rodzice Apolonia i Stanisław Sołtysiak
12:oo
¶p. Andrzej Ulatowski, Franciszek, Bolesław, Wacława i Stanisław Potrzuscy
18:3o
msza gregoriańska
12.XI. Poniedziałek
17:oo
18:oo
msza gregoriańska   
13. XI. Wtorek
17:oo   
18:oo
msza gregoriańska
14. XI. ¦roda   
17:oo
18:oo
msza gregoriańska
15.XI. Czwartek
18:oo
msza gregoriańska   
16. XI. Pi±tek
17:oo
¶p. Pelagia i Zygmunt Pasymowscy oraz Leonard Bonalski 
18:oo
msza gregoriańska
17.XI. Sobota
17:oo
18:oo
msza gregoriańska
18. XI.  XXXIII Niedziela Zwykła
  8:oo
msza gregoriańska
10:oo
¶p. Halina i Remigiusz Krzemińscy oraz dziadków z obojga stron
12:oo
¶p. Helena i Feliks Głażewscy
18:3o
19.XI. Poniedziałek
17:oo
18:oo
msza gregoriańska   
20. XI. Wtorek
17:oo   
18:oo
msza gregoriańska
21. XI. ¦roda   
17:oo
18:oo
msza gregoriańska
22.XI. Czwartek
18:oo
msza gregoriańska   
23. XI. Pi±tek
17:oo
za dusze w czy¶ćcu cierpi±ce, które znik±d nie maja ratunku    
18:oo
msza gregoriańska
24.XI. Sobota
17:oo
18:oo
msza gregoriańska
25. XI.  Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszech¶wiata
  8:oo
¶p. Grzegorz Fr±ckiewicz
10:oo msza gregoriańska 25
12:oo
¶p. Wiesław Batyra
18:3o
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Ani z Markiem z ok. 25-lecia małżeństwa
26.XI. Poniedziałek
17:oo
18:oo 
msza gregoriańska   
27. XI. Wtorek
17:oo
¶p. Czesław, Helena, Kazimierz i Stanisław Rudzińscy
18:oo 
msza gregoriańska
28. XI. ¦roda   
17:oo 
¶p. Zygmunt Włodzimirow   
18:oo 
msza gregoriańska
29.XI. Czwartek
18:oo 
msza gregoriańska  
30. XI. Pi±tek
17:oo 
18:oo 
msza gregoriańska
Grudzień
1.XII. Pierwsza Sobota
18:oo
2. XII. I Niedziela Adwentu
  8:oo
10:oo
od Kół Różańcowych
12:oo
¶p. Barbara Garbino
18:3o
3.XII. Poniedziałek
17:oo
18:oo
wypominki roczne   
4. XII. Wtorek
17:oo   
18:oo
O Boże bł dla księży pracuj±cych w naszym mie¶cie 
5. XII. ¦roda   
17:oo
18:oo
6.XII. Pierwszy Czwartek
18:oo 
od Kół Różańcowych  
7. XII. Pierwszy Pi±tek
10:oo
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich oraz dusze w czy¶ćcu cierpi±ce 
18:oo
8.XII. Sobota
17:oo
18:oo
¶p. Józef Budakowski (10 rocznica)
9. XII.  II Niedziela Adwentu
  8:oo
¶p. Maria Włodzimirow
10:oo
¶p. Jerzy i Antoni Pomarańscy
12:oo
Pszczelarze
18:3o
zajęte
10.XII. Poniedziałek
17:oo
18:oo    
11. XII. Wtorek
17:oo   
18:oo
12. XII. ¦roda   
17:oo
18:oo
13.XII. Czwartek
18:oo    
14. XII. Pi±tek
17:oo 
18:oo
15.XII. Sobota
17:oo
18:oo
16. XII.  III Niedziela Adwentu
  8:oo
10:oo
¶p. Marianna i Adam Marcjanik oraz dziadków Sokołowskich i Marcjanik
12:oo
¶p. Grzegorz Fr±ckiewicz 1 r. ¶m.                                                                                                                                                                                              18:3o ¶p. Melania i Franciszek Moszczyńscy
17.XII. Poniedziałek
17:oo
18:oo    
18. XII. Wtorek
17:oo
¶p. Krystyna, Władysława i Józef Brud oraz Kazimiera (9 roczn.) Rymer  
18:oo
O religijne odrodzenie nas Polaków
19. XII. ¦roda   
17:oo
18:oo
20.XII. Czwartek

18:oo
¶p. Dariusz (12 rocznica)   
21. XII. Pi±tek
17:oo 
18:oo
22.XII. Sobota
17:oo
18:oo
23. XII.  IV Niedziela Adwentu
  8:oo
10:oo
¶p. Antoni 5 r. ¶m. i Franciszek IdĽkowscy oraz Kazimiera, Aleksander i Eugeniusz Jabłońscy
12:oo
18:3o 
24.XII. Poniedziałek Wigilia
10:oo
24:oo
Pasterka    
25. XII. Wtorek Narodzenie Pańskie
 8:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Ewy i Tomasza z ok. 28 r. ¶lubu   
10:oo
12:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Katarzyny i Jarosława Ciecierskich z ok. 30 r. ¶lubu
26. XII. ¦roda ¶w. Szczepana pierwszego męczennika   
 8:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla małżonków Haliny i Tadeusza Włoczewskich w 51 r. ¶lubu
10:oo
12:oo
27.XII. Czwartek
18:oo
¶p. Szczepana i Karolinę Zakrzewskich   
28. XII. Pi±tek
17:oo 
18:oo
29.XII. Sobota
17:oo
18:oo
¶p. dziadków Agnieszkę i Michała Lubańskich
30. XII.  Niedziela ¶w. Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa
  8:oo
¶p. Stefania, Karol, Janusz Knothe
10:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Katarzyny w 20 urodziny i Tomasza Garbino
12:oo
18:3o
31.XII. Poniedziałek
17:oo
18:oo 

 

 

 

Zmieniony ( 17.07.2018. )
 
Msze ¶w. w niedziele w wybranych parafiach PDF Drukuj Email
Wpisał: Piotr Rakoczy   
26.06.2006.

 

Parafia

Godz. Mszy ¶w.

telefon

BABIAK – Parafia ¦więtego Augustyna i ¦więtej Anny

11.00

(0-89) 766 14 21

BARCIANY – Parafia Niepokalanego Serca Naj¶więtszej Maryi Panny

9.00, 11.00, 18.00(od maja do paĽdziernika)

(0-89) 753 11 13

BARCZEWKO – Parafia ¦więtego Wawrzyńca

8.30, 11.30

(089) 514 15 27

BARCZEWO – Parafia ¦więtego Andrzeja Apostoła

8.00, 9.30, 12.00, 17.00

(0-89) 514 82 65

BARCZEWO – Parafia ¦więtej Anny

8.00, 10.00, 11.30, 18.00

(0-89) 514 83 34,  514 18 59,             514 83 50 - wik

BARTˇG - Parafia ¦więtego Jana Ewangelisty i Opatrzno¶ci Bożej

8.00, 10.30

(089) 541 03 94

BARTOŁTY WIELKIE – Parafia ¦więtego Jakuba Apostoła

9.00

(0-89) 514 34 92

BARTOSZYCE – Parafia ¦więtego Brunona

8.00, 10.00, 11.15, 12.30, 18.00

(0–89) 762 20 43 – prob.,  762 65 13 – wik

BARTOSZYCE – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

7.00, 9.30, 11.00, 12.15, 17.00

(0–89) 762 30 50, 762 38 62 – wik.

BARTOSZYCE – Parafia ¦więtego Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej

8.00, 9.00, 10.00, 11.3, 15.00, 18.00

(0–89) 762 28 83, 762 36 66

BEZLEDY – Parafia ¦więtego Maksymiliana M. Kolbego

9.00, 11.00

(0–89) 761 61 21

BIESAL – Parafia Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.00, 12.00

(0-89) 513 13 00

BIESOWO – Parafia ¦więtego Mikołaja i ¦więtego Antoniego

8.00, 11.30

(0-89) 715 39 44

BISKUPIEC RESZELSKI – Parafia Błogosławionej Karoliny Kózkówny

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 15.30, 18.00

(0-89) 715 31 41

BISKUPIEC RESZELSKI – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 715 22 02

BISZTYNEK – Parafia ¦więtego Macieja i Najdroższej Krwi Pana Jezusa

9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 718 80 15,  718 85 99 – wik

BLANKI – Parafia ¦więtego Michała Archanioła

11.00

(0-89) 766 08 24

BŁUDOWO – Parafia Nawiedzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.30, 11.30

(0-55) 248 63 92

BOGUCHWAŁY – Parafia ¦więtej Barbary

9.00, 12.00

(0-89) 758 00 23

BRˇSWAŁD - Parafia ¦więtej Katarzyny

8.00, 10.30

(0-89) 512 05 60

BRZYDOWO – Parafia Trójcy Przenaj¶więtszej

8.30, 11.30

(0-89) 647 65 07

BUTRYNY - Parafia ¦więtego Jakuba

9.00, 12.00

(089) 513 08 28

CHRU¦CIEL – Parafia Przenaj¶więtszej Trójcy

8.30, 11.30

(0–55) 243 11 78

DˇBRÓWNO – Parafia Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.00, 12.00

(0-89) 647 40 22

DĘBOWIEC – Parafia Naj¶więtszego Serca Pana Jezusa

10.00

(0–55) 244 81 37

DŁUGOBÓR – Parafia ¦więtego Jana Ewangelisty

9.00 (V-X), 10.00 (XI-IV)

(0-55) 244 30 02

DOBRE MIASTO – Parafia Naj¶więtszego Zbawiciela

6.30, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00

(0-89) 616 18 04 – prob., 616 12 90, 616 12 98, 616 36 35

DROGOSZE – Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej

9.00, 11.30

(0-89) 753 25 54

DURˇG – Parafia ¦więtych Apostołów Piotra i Pawła

9.00, 12.00

(0-89) 647 65 54

DYWITY - Parafia ¦więtych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

8.00, 10.00, 11.30, 15.00

(0-89) 512 00 55

EŁDYTY WIELKIE – Parafia ¦więtego Marcina

9.00, 11.00

(0–89) 616 57 39

FARYNY – Parafia Matki Bożej Królowej Polski

9.00

(0-29) 722 67 78

FLORCZAKI – Parafia ¦więtego Antoniego

9.00, 11.00, 13.00

(0-89) 647 50 43

FRANKNOWO – Parafia ¦więtego Stanisława Biskupa

8.30, 12.00

(0-89) 718 16 09

FRˇCZKI – Parafia ¦więtej Marii Magdaleny

8.00, 12.00

(0-89) 513 02 58

FROMBORK – Parafia Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

7.00, 9.00, 11.00, 18.00

(0-55) 243 72 10

GALINY – Parafia Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.00, 11.00

(0–89) 761 22 18

GAŁAJNY – Parafia Błogosławionego Wincentego i Towarzyszy

10.00

(0-89) 761 81 67

GARBNO – Parafia Matki Boskiej Królowej Polski

8.30, 11.30

(0-89) 754 36 92

GAWRZYJAŁKI – Parafia ¦więtego Wojciecha

8.30, 12.00

(0-89) 622 00 78

GIERZWAŁD - Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

8.00, 12.00

(0–89) 647 20 61

GIETRZWAŁD – Parafia Narodzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

7.00, 9.00, 11.00, 14.00 (w sezonie letnim) 16.00, 18.00

(0-89) 512 31 02, tel/fax 512 34 06

GLAZNOTY – Parafia Narodzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

10.00

 

GŁOTOWO (GLOTOWO) – Parafia Naj¶więtszego Zbawiciela

8.30, 11.00

(0-89) 616 12 93

GÓROWO IŁAWECKIE – Parafia Naj¶więtszego Serca Pana Jezusa

8.00, 10.00, 12.00, 17.30

(0-89) 761 11 09,  761 15 45

GRABOWO – Parafia Błogosławionej Teresy Ledóchowskiej

12.00

(0-89) 742 78 93

GRZĘDA – Parafia ¦więtego Mikołaja

10.30

(0-89) 718 60 41

IGNALIN – Parafia ¦więtego Jana Ewangelisty

10.00

(0-89) 766 15 82

JESIONOWO – Parafia ¦więtego Marcina

10.00

(0-89) 513 02 58

JEZIORANY – Parafia ¦więtego Bartłomieja

8.00, 11.00, 12.30, 18.00

(0-89) 718 10 18

JONKOWO – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

8.00, 11.00

(0-89) 512 92 30

KAJKOWO – Parafia ¦więtej Moniki

9.00, 11.00

(0-89) 646 01 51

KAMIŃSK – Parafia ¦więtego Brata Alberta Chmielowskiego

8.45, 10.30

(0-89) 761 70 26

KANDYTY – Parafia Narodzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

9.30, 13.15

(0-89) 761 90 38

KANIGOWO – Parafia Podwyższenia Krzyża ¦więtego

9.00, 12.00

(0-89) 625 45 60

KAROLEWO – Parafia ¦więtego Stanisława Kostki

8.30, 12.00

(0-89) 752 46 27

KĘTRZYN – Parafia ¦więtego Brata Alberta

8.00, 10.00, 12.00, 18.00

(0-89) 752 86 64

KĘTRZYN – Parafia ¦więtego Jacka

8.00, 11.00, 12.15, 17.00

(0-89) 751 22 07,  751 64 44 – wik

KĘTRZYN – Parafia ¦więtego Jerzego

6.30, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 16.00, 18.00

(0-89) 752 45 35,   752 41 73 – wik., fax 752 31 42

KĘTRZYN – Parafia ¦więtej Katarzyny

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00

(0-89) 751 43 81,  751 42 93 – wik., tel/fax 751 23 81

KIE¬LINY - Parafia ¦więtej Rozalii

9.00, 11.00, 18.00

(0-89) 513 50 45

KIWITY – Parafia ¦więtych Apostołów Piotra i Pawła

10.00, 12.00

(0-89) 766 09 10

KLEBARK WIELKI – Parafia Znalezienia Krzyża ¦więtego

9.00, 11.00, 18.00 (V-IX)

(0–89) 512 43 10

KLEWKI – Parafia ¦więtego Walentego

8.30, 11.00

(0-89) 512 44 90

KLON – Parafia Znalezienia Krzyża ¦więtego

9.00, 11.45

(0-29) 722 63 29

KŁĘBOWO – Parafia ¦więtej Małgorzaty

10.30

(0-89) 766 23 24

KOBUŁTY – Parafia ¦więtego Józefa Rzemie¶lnika

8.00, 11.30, 18.00

(0-89) 716 14 92

KOCHANÓWKA – Parafia ¦więtego Wawrzyńca

10.00

(0-89) 766 17 25

KOLNO – Parafia Trzech Króli

8.30, 11.00

(0-89) 716 32 21

KORSZE – Parafia Podwyższenia Krzyża ¦więtego i Matki Boskiej Miłosierdzia

7.00, 9.00, 11.00, 13.00

(0-89) 754 00 56

KOZŁOWO – Parafia ¦więtych Apostołów Piotra i Pawła

9.00, 12.30

(0-89) 626 70 43

KRASZEWO – Parafia ¦więtej Elżbiety

11.30

(0-89) 766 17 25

KREKOLE – Parafia ¦więtego Krzyża

9.00, 12.30

(0-89) 766 22 60

KWIECEWO – Parafia ¦więtego Jakuba Apostoła

11.00

(0-89) 616 96 92

LAMKOWO – Parafia ¦więtego Mikołaja

9.00, 11.00, 13.15

(0-89) 514 16 76

LECHOWO – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

10.00

(0-55) 243 60 03

LEGINY– Parafia ¦więtej Marii Magdaleny

11.00

(0-89) 755 07 50

LESINY WIELKIE – Parafia Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Maryi Panny

10.00

(0-89) 621 85 09

LIDZBARK WARMIŃSKI – Parafia Podwyższenia Krzyża ¦więtego

9.00, 11.00

(0-89) 767 38 98

LIDZBARK WARMIŃSKI – Parafia ¦więtego Andrzeja Boboli

8.00, 9.30, 11.00, 17.00

(0-89) 767 43 32

LIDZBARK WARMIŃSKI – Parafia ¦więtych Apostołów Piotra i Pawła

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 767 00 26 – kancelaria,             767 23 15 – prob

LIPICA – Parafia ¶w. Apostołów Piotra i Pawła

12.00

(0-89) 761 49 40

LIPOWIEC – Parafia ¦więtego Walentego

7.15, 8.30, 10.30

(0-89) 622 00 03

LUTRY – Parafia ¦więtej Marii Magdaleny

9.00, 11.00

(0-89) 716 21 66

LWOWIEC – Parafia Matki Bożej Szkaplerznej

9.00

(0-89) 761 49 40

ŁABĘDNIK – Parafia Matki Bożej Zwycięskiej

9.00

(0-89) 761 69 90

ŁAJSY – Parafia ¦więtego Mikołaja

9.00

(0-55) 243 60 48

ŁANKIEJMY – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

8.30, 9.30, 11.00

(0-89) 754 33 62

ŁĘGAJNY – Parafia ¦więtego Maksymiliana M. Kolbego

8.00, 10.00

(0-89) 514 82 25

ŁUKTA – Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej

9.15, 11.00

(0-89) 647 50 33

ŁYNA – Parafia Niepokalanego Serca Maryi

8.30, 12.00

(0-89) 625 20 96

MARWAŁD – Parafia Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.30, 12.30

(0-89) 647 43 12

MOŁTAJNY – Parafia ¦więtej Anny

9.00, 12.00

(0-89) 753 20 81

MOMAJNY – Parafia ¦więtego Piotra Apostoła

12.00

(0-89) 753 30 96

MRˇGOWO – Parafia Błogosławionego Honorata KoĽmińskiego

8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00

(0-89) 741 30 09

MRˇGOWO – Parafia Matki Bożej Saletyńskiej

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 741 40 41

Mr±gowo – Parafia ¦więtego Ojca Pio

8.30, 10.00, 11.30, 18.00

(0-89) 750 56 77

MRˇGOWO – Parafia ¦więtego Rafała Kalinowskiego

8.00, 10.00, 11.30, 18.00

(0-89) 742 53 44

MRˇGOWO – Parafia ¦więtego Wojciecha

7.00, 8.30, 10.30, 12.00, 16.00, 18.00

(0-89) 741 21 66,  741 30 20

MUSZAKI – Parafia ¦więtego Wawrzyńca

9.30, 11.00

(0-89) 626 50 36

NAKOMIADY – Parafia ¦więtego Józefa

9.00, 11.30

(0-89) 752 11 87

NAPIERKI – Parafia ¦więtego Antoniego Padewskiego

11.30

(0-89) 625 97 07

NAPIWODA – Parafia Matki Bożej Królowej Polski

8.30, 13.00

(0-89) 625 90 30

NAWIADY – Parafia ¦więtego Józefa

9.00, 10.45

(0-89) 742 00 30

NIDZICA – Parafia Błogosławionej Bolesławy Lament

8.00, 10.00, 12.00 i 18.30

(89) 625 26 05

NIDZICA – Parafia Miłosierdzia Bożego

7.00, 9.00, 11.00, 17.00

(0-89) 625 36 06

NIDZICA – Parafia Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Maryi Panny i ¦więtego Wojciecha

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00

(0-89) 625 29 12,   625 34 21 – wik

NOWE KAWKOWO – Parafia ¦więtego Jana Ewangelisty

8.00, 11.00

(0-89) 512 91 45

OPALENIEC – Parafia ¦więtego Józefa

8.15

(0–89) 621 80 01

ORZECHOWO k.Dobrego Miasta– Parafia Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Maryi Panny

9.00, 12.00

(0-89) 616 40 71

OSTRÓDA – Parafia Błogosławionych Hiacynty i Franciszka

8.00, 9.30, 11.00, 17.00, 20.00(VII-VIII)

(0-89) 642 01 26

OSTRÓDA – Parafia Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Maryi Panny

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 18.00

(0-89) 646 59 05 – kacn., 646 54 27,  646 53 81, 646 63 43

OSTRÓDA – Parafia ¦więtego Dominika Savio

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 646 41 94 – kanc., 646 46 92

OSTRÓDA – Parafia ¦więtego Franciszka z Asyżu

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 646 65 42,   fax 646 72 89

OSTRÓDA – Parafia ¦więtego Jana Bosko

8.00, 9.30

(0-89) 646 25 30

OSTRÓDA – Parafia ¦więtego Marcina

8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00

(0-89) 646 49 59

Ostróda – Parafia ¦więtego Ojca Pio

7.30, 9.00, 11.00, 12.30, 18.00

(0-89) 646 78 92

OSTRÓDA – Parafia ¦więtej Faustyny Kowalskiej

8.00, 12.00, 18.00

(0-89) 646 10 82

PALUZY – Parafia Narodzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

12.00

(0-89) 718 60 41

PIECKI – Parafia Matki Bożej Różańcowej

8.00, 9.30, 11.00, 17.00

(0-89) 742 11 46

PIERZCHAŁY – Parafia ¦więtej Małgorzaty

11.00

(0-55) 243 24 52

PIESZKOWO – Parafia ¦więtej Marii Magdaleny

8.45, 12.30

(0-89) 761 85 30

PIETRZWAŁD – Parafia ¦więtego Piotra w Okowach

8.00, 12.00

(0–89) 647 13 22

PIOTROWIEC – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

9.15

(0-55) 243 60 48

PLUTY – Parafia ¦więtego Wawrzyńca

11.00

(0-55) 244 50 99

PŁOSKINIA – Parafia ¦więtej Katarzyny

8.30, 12.00

(0-55) 243 13 23

PROSITY – Parafia Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

10.00

(0-89) 718 16 09

PURDA WIELKA – Parafia ¦więtego Michała Archanioła

8.00, 10.45

(0-89) 512 22 16

RADZIEJEWO – Parafia ¦więtego Antoniego

8.00, 12.00

(0-55) 243 60 03

RAMSOWO – Parafia ¦więtego Andrzeja Apostoła i ¦więtego Rocha

9.00, 11.00

(0-89) 514 57 15

RESZEL – Parafia ¦więtych Apostołów Piotra i Pawła

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 755 01 05,  755 00 98 – wik.

RESZKI – Parafia Miłosierdzia Bożego

9.00, 10.30

(0-89) 647 62 22

RODNOWO – Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej

8.00, 11.00

(089) 761 58 37

ROGIEDLE – Parafia ¦więtej Małgorzaty

8.30, 13.00

(0-89) 616 55 70

ROGÓŻ – Parafia ¦więtej Barbary

9.00, 11.00

(0-89) 766 22 13

ROZDROŻE – Parafia ¦więtej Jadwigi Królowej

9.00

(0-89) 625 40 79

ROZOGI – Parafia ¦więtej Marii Magdaleny

8.00, 10.00, 12.00

(0-89) 722 60 90

RÓŻYNKA – Parafia ¦więtego Mateusza

9.00

(0-89) 616 96 92

RUNOWO – Parafia ¦więtych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

9.00

(0–89) 766 14 21

RUSZKOWO – Parafia ¦więtego Józefa

10.00, 12.00

(0–23) 696 54 91

RYBNO – Parafia ¦więtego Bonifacego

9.00, 11.00

(0-89) 742 73 13

RYCHNOWO – Parafia Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

10.00, 12.00

(0–89) 647 25 77

SAMIN – Parafia Naj¶więtszej Maryi Panny Nieustaj±cej Pomocy

8.30, 12.00

(0–89) 647 42 82

SARNOWO – Parafia ¦więtego Antoniego

8.00, 11.30

(0-89) 626 70 13

SˇTOCZNO – Parafia Chrystusa Króla

9.30, 12.00

(0-89) 754 07 09

SˇTOPY – SAMULEWO – Parafia ¦więtego Jodoka

7.00, 12.00

(0-89) 718 70 02

SĘPOPOL – Parafia ¦więtego Michała Archanioła

8.00, 11.00, 12.30, 16.00

(0-89) 761 44 33

SĘTAL - Parafia ¦więtego Mikołaja

10.00

(0-89) 512 02 94

SKOLITY – Parafia Narodzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

9.00, 10.45

(0-89) 616 96 07

Słupy - Parafia Naj¶więtszej Maryi Panny Nieustaj±cej Pomocy

10.30, 12.00

(0-89) 513 57 07

SOKOLICA – Parafia ¦więtej Anny

8.30, 11.00

(0-89) 761 50 20

SORKWITY – Parafia ¦więtego Brata Alberta

9.00, 11.00

(0-89) 742 81 50

SROKOWO – Parafia ¦więtego Krzyża

8.45, 10.30, 12.00

(0-89) 753 40 22

STANCLEWO – Parafia ¦więtego Józefa i Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.00, 11.30

(0-89) 715 41 87

STARE JABŁONKI – Parafia Matki Boskiej Królowej Polski

9.00, 13.00, 17.00(19.00 – VII-VIII)

(0-89) 646 14 12

STĘBARK – Parafia Przenaj¶więtszej Trójcy

7.5o, 11.00

(0–89) 647 22 22

STOCZEK KLASZTORNY – Parafia Nawiedzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

7.15, 9.00, 11.30, 17.00

(0-89) 766 09 11

SUŁOWO – Parafia Podwyższenia Krzyża ¦więtego

8.45(zima), 12.00(lato)

(0–89) 718 81 13

SZˇBRUK – Parafia ¦więtego Mikołaja

8.00, 10.00

(0-89) 513 05 20

SZCZEPANKOWO – Parafia ¦więtego Antoniego Padewskiego

12.00

(0-89) 647 21 51

SZCZYTNO – Parafia Chrystusa Króla

9.00, 11.30, 17.00

(0–89) 624 47 79

SZCZYTNO – Parafia ¦więtego Brata Alberta

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 19.00

(0–89) 624 38 81

SZCZYTNO – Parafia ¦więtego Krzyża

8.30, 10.00, 12.00, 18.00

(0–89) 624 13 51

SZCZYTNO – Parafia ¦więtego Stanisława Kostki

9.00, 10.45, 12.00, 18.00

(0–89) 624 13 26

SZCZYTNO – Parafia Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00

(0-89) 624 25 31,  624 28 12 – wik

SZESTNO – Parafia ¦więtego Krzyża

9.00, 12.00

(0-89) 741 37 15

SZKOTOWO – Parafia ¦więtego Józefa

8.15, 12.00

(089) 626 80 11

SZYLDAK – Parafia ¦więtego Andrzeja Boboli

9.00, 10.30

(0-89) 647 66 87

SZYMANY – Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

9.00, 11.00

(0-89) 622 11 15

¦WIˇTKI – Parafia ¦więtych Kosmy i Damiana

8.30, 10.30, 12.00

(0-89) 616 98 95

¦WIĘTA LIPKA – Parafia Nawiedzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

7.00, 9.00, 11.00, 14.00 (V-VI), 17.00

(0-89) 755 14 81,   fax 755 14 60

¦WIĘTAJNO – Parafia ¦więtego Andrzeja Boboli

7.30, 12.00, 17.00

(0-89) 622 60 24

TUROWO – Parafia ¦więtego Michała Archanioła

10.00, 10.30 (zim±)

(089) 647 92 57

TYROWO – Parafia ¦więtego Wojciecha

9.30, 11.00

(0-89) 647 63 84

UNIKOWO – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

8.30, 10.00

(0-89) 718 72 66

WARPUNY – Parafia ¦więtego Antoniego

9.00, 11.00

(0-89) 742 94 78

WĘGÓJ – Parafia Chrystusa Króla

9.00, 11.00

(0-89) 715 43 65

WIELBARK – Parafia ¦więtego Jana Nepomucena

7.30, 9.30, 11.00

(0-89) 621 80 01

WIERZNO WIELKIE – Parafia Wszystkich ¦więtych

10.00

(0-55) 243 11 78

WILCZKOWO – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

10.00, 11.30

(0-89) 616 55 70

WILKOWO – Parafia Naj¶więtszego Serca Pana Jezusa

7.45, 10.30

(0-89) 752 16 93

WINDA – Parafia Matki Boskiej Nieustaj±cej Pomocy

8.00, 12.00

(0-89) 753 13 19

WIPSOWO – Parafia ¦więtego Jana Vianneya i Narodzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.00, 11.00

(0-89) 514 50 40

WOJCIECHY – Parafia ¦więtego Andrzeja Boboli

9.00, 12.00

(0-89) 761 55 05

WOZŁAWKI – Parafia ¦więtego Antoniego Opata

10.00, 18.00 (17.00 – zima)

(0–89) 718 81 13

WÓJTOWO – Parafia Naj¶więtszej Maryi Panny Królowej Męczenników

9.00, 11.00

(089) 513 97 50

WRZESINA – Parafia ¦więtej Marii Magdaleny

9.00, 11.00

0-89) 512 81 60

ZAGAJE – Parafia ¦więtego Maksymiliana M. Kolbego

11.00

(0-55) 244 87 78

ŻEGOTY – Parafia ¦więtego Jana Ewangelisty

9.00, 12.30

(0-89) 766 08 24

ŻYDOWO – Parafia Narodzenia NMP

9.00

(0–89) 763 30 81

Zmieniony ( 23.09.2010. )
 
(C) 2006-2018 Parafia Błogosławionej Bolesławy Lament w Nidzicy