parafianidzica@wp.pl
13-100 Nidzica
ul. Żwirowa 4
tel/fax  0896252605

nr konta parafialnego:
91 8834 0009 2001 0000 0446 0001

 

 
Start arrow Msze święte
Msze święte
Porządek mszy świętych PDF Drukuj Email
Wpisał: ks. Adam   
30.06.2017.

  ROK   2018

13.XII. Czwartek
6:30
18:oo 
Dziękczynna i z prośbą o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla córki Łucji  
14. XII. Piątek Rekolekcje
11:00 
śp. Anastazja i Bronisław Grodeccy
16:3o 
18:oo
śp Władysława w kol. r. śm. i Franciszek
15.XII. Sobota Rekolekcje
11:00
16:3o 
18:oo Intencja przebłagalna za grzechy Marcina i Czesławy

16. XII.  III Niedziela Adwentu Rekolekcje
  8:oo
Zygfryd Lach 1 r. śm. oraz Erika Lach
10:oo śp. Marianna i Adam Marcjanik oraz dziadków Sokołowskich i Marcjanik
12:oo śp. Grzegorz Frąckiewicz 1 r. śm.
18:3o  śp. Melania i Franciszek Moszczyńscy
17.XII. Poniedziałek
17:oo
18:oo
śp. Włodzimierz i Marianna Borzuta    
18. XII. Wtorek

17:oo śp. Krystyna, Władysława i Józef Brud oraz Kazimiera (9 roczn.) Rymer   
18:oo O religijne odrodzenie nas Polaków
19. XII. Środa   
17:oo
18:oo
Dziękczynna i z prośbą o Boże bł., potrzebne łaski i moc Ducha św. dla ks. Józefa z ok. 60 ur oraz Jego bratanka Józka w 20 ur.
20.XII. Czwartek
6:30
18:oo śp. Dariusz (12 rocznica)
  
21. XII. Piątek
17:oo 
18:oo
zajęte
22.XII. Sobota
17:oo
18:oo
śp. Tadeusz Batyra ( z pogrzebu)
23. XII.  IV Niedziela Adwentu
  8:oo
śp. Jan Obrębski (int. od sąsiadów z ul. Żwirowej i Marchlewskiego)
10:oo śp. Antoni 5 r. śm. i Franciszek Idźkowscy oraz Kazimiera, Aleksander i Eugeniusz Jabłońscy
12:oo
18:3o 
24.XII. Poniedziałek Wigilia
10:oo

24:oo Pasterka    
25. XII. Wtorek Narodzenie Pańskie
 8:oo Dziękczynna i z prośbą o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Ewy i Tomasza z ok. 28 r. ślubu   
10:oo
12:oo  Dziękczynna i z prośbą o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Katarzyny i Jarosława Ciecierskich z ok. 30 r. ślubu
26. XII. Środa św. Szczepana pierwszego męczennika   
 8:oo Dziękczynna i z prośbą o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla małżonków Haliny i Tadeusza Włoczewskich w 51 r. ślubu
10:oo Chrzty
12:oo
27.XII. Czwartek

18:oo śp. Szczepana i Karolinę Zakrzewskich   
28. XII. Piątek
17:oo 
18:oo śp. Leonard Kozicki i Edward Gałązka
29.XII. Sobota
17:oo
18:oo śp. dziadków Agnieszkę i Michała Lubańskich
30. XII.  Niedziela św. Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa
  8:oo śp. Stefania, Karol, Janusz Knothe
10:oo Dziękczynna i z prośbą o dalsze Boże bl. zdrowie,  potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej dla Katarzyny w 20 urodziny i Tomasza Garbino
12:oo
18:3o
zajete
31.XII. Poniedziałek
17:oo
18:oo
śp za zmarłych w bieżącym roku  

 ROK 2019

STYCZEŃ  

1. I. Wtorek Nowy Rok, Świętej Bożej Rodzicielki Maryi
10:oo śp. Wacław Karabowicz 8 r. śm. oraz rodziców z obojga stron    
12:oo śp. Władysława i Stanisław Chwil, Zofia i Adam Jabłońscy oraz Helena i Bronisław Puława
18:30
2. I.Środa    
  8:oo
18:oo
śp. Irena Jaworska (z pogrzebu)
3.I. Pierwszy Czwartek
  8:00
18:oo
od Kół Różańcowych    
4. I. Pierwszy Piątek
10:oo  
18:oo

5.I. Pierwsza Sobota
10:00 od Kół Różańcowych
18:oo śp. Henryk Kozłowski 5 r. śm
6. I.  Niedziela Objawienie Pańskie
  8:oo O dary Ducha św. i Boże bł. oraz opiekę N.M.P dla Eweliny i Piotra z o. ur.
10:oo  za parafian
12:oo śp. Radosław Zendrowski 19 r. śm
18:3o  
7.I. Poniedziałek
  8:oo
18:oo
wypominki roczne
8. I. Wtorek
  8:oo    
18:oo
śp. Irena Jaworska ( int. od Kazika z żoną z Dolnego Śląska)
9. I.Środa    
  8:oo
18:oo
10.I. Czwartek
  8:00
18:oo
O Boże bł. potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Anny z ok. ur.    
11. I. Piątek
  8:oo  
18:oo
śp. Stanisław Boczkowski ( z pogrzebu)
12.I. Sobota
  8:oo
18:oo
13. I.  Niedziela Chrztu Pańskiego
  8:oo zajęte
10:oo  

12:oo Dziękczynna za 60 lat życia Andrzeja i z prośbą o zdrowie oraz błogosławieństwo dla całej rodziny
18:3o śp. Jadwiga Malinowska
14.I. Poniedziałek
  8:oo
18:oo
15. I. Wtorek
  8:oo    
18:oo
16. I.Środa    
  8:oo
18:oo
śp. Zdzisław Powroźnik 3 r. śm.
17.I. Czwartek
  8:00
18:oo
śp. Szczepan i Karolina Zakrzewscy    
18. I. Piątek
  8:oo  
18:oo
19.I. Sobota
  8:oo
18:oo
śp. Władysława i Piotr Pietraczyk
20. I.  II Niedziela Zwykła
  8:oo
10:oo
  śp. Jan Małecki 3 r. śm. oraz zm. z rodz. Małeckich
12:oo Dziękczynna i z prośbą o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski dla Apoloni z ok 1 ur. oraz Maćka i całej rodziny Jankowskich
18:3o
21.I. Poniedziałek
  8:oo
18:oo
22. I. Wtorek
  8:oo    
18:oo
śp. Roman Kosiński 9 r. sm.
23. I.Środa    
  8:oo
18:oo
24.I. Czwartek
  8:00
18:oo     
25. I. Piątek
  8:oo  
18:oo
26.I. Sobota
  8:oo
18:oo
27. I.  III Niedziela Zwykła

  8:oo śp. Tadeusz Batyra (int. od sąsiadów)
10:oo zajęte
12:oo śp. dziadków Renatę i Jerzego Chmielińskich oraz Halinę i Tadeusza Krupińskich
18:3o  
28.I. Poniedziałek
  8:oo
18:oo
29. I. Wtorek
  8:oo    
18:oo
30. I.Środa    
   8:oo
18:oo
31.I. Czwartek
  8:00
18:oo

LUTY   
1. II.Pierwszy Piątek
10:oo 
18:oo
2.II. Pierwsza Sobota

10:00 od Kół Różańcowych
18:oo
3.II.  IV Niedziela Zwykła
  8:oo

10:oo  za parafian
12:oo o wieczne szczęście dla Felicji Kaszubskiej oraz Jej bliskich zmarłych
18:3o
4.II. Poniedziałek
17:oo
18:oo
wypominki roczne
5.II. Wtorek
17:oo   
18:oo
6. II.Środa   
17:oo
18:oo
7.II. Pierwszy Czwartek

18:oo od Kół Różańcowych   
8. II. Piątek
17:oo 
18:oo
śp. Tadeusz Szczepański 17 r. śm.
9.II. Sobota
17:oo
śp. Tadeusz Kopka 20 r. śm.
18:oo
10. II.  V Niedziela Zwykła

  8:oo śp. Kazimiera 2 r. śm. i Franciszek Zalewscy
10:oo  śp. Kazimierz Rudziński 4 r. śm. Rodziców Rudzińskich i Tadeusza
12:oo Dziękczynna i z prośbą o Boże bł., głęboką wiarę, opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Kazimiery w 70 ur.
18:3o
11.II. Poniedziałek Dzień Chorego
10:oo w intencji chorych
18:oo śp.Aniela 2 r. śm.
12.II. Wtorek
17:oo   
18:oo
13.II.Środa   
17:oo
18:oo
14.II. Czwartek
18:oo    
15. II. Piątek
17:oo 
18:oo
śp. Edward Żukowki 23 r. śm
16.II. Sobota
17:oo Dziękczynna i z prośbą o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Jana i Danuty z ok. 40 r. ślubu
18:oo
17. II. VI  Niedziela  Zwykła
  8:oo
śp. Henryk Waszkiewicz
10:oo  śp. Kazimierz i Urszula Zakrzewscy
12:oo
18:3o
18.II. Poniedziałek
17:oo
18:oo
19.II. Wtorek
17:oo   
18:oo
20.II.Środa   
17:oo
18:oo
21.II. Czwartek
18:oo    
22. II. Piątek
17:oo 
18:oo
23.II. Sobota
17:oo
18:oo
24. II.  VII Niedziela  Zwykła
  8:oo
śp. Tadeusz Batyra (int. od sąsiadów)
10:oo 
12:oo
śp. Zofia i Leszek Pijewscy
18:3o
25.II. Poniedziałek
17:oo
18:oo
26.II. Wtorek
17:oo   
18:oo
27.II.Środa   
17:oo
18:oo
28.II. Czwartek
18:oo
Dziękczynna i z prośbą o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej, światło Ducha św. dla Klaudii z ok. 18 ur.
MARZEC   
1. III. Pierwszy Piątek
10:oo 
18:oo
2.III. Pierwsza Sobota
10:oo
od Kół Różańcowych
18:oo
3. III.  VIII Niedziela  Zwykła
  8:oo
zajęte
10:oo  Dziękczynna i z prośbą o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej i św. Patronów dla mamy Heleny z ok. 80 ur. i imienin (int. od dzieci i wnuków)
12:oo śp. Irena Tkacz 1 r. śm.
18:3o
4.III. Poniedziałek
17:oo
18:oo wypominki roczne
5.III. Wtorek
17:oo   
18:oo
6.III.Środa    Popielcowa
10:00
17:oo
18:oo
7.III. Pierwszy Czwartek
18:oo
od Kół Różańcowych   
8. III. Piątek Dzień Kobiet
17:oo 
18:oo
zajęte
9.III. Sobota
17:oo
18:oo
10. III. I  Niedziela Wielkiego Postu
  8:oo
10:oo
śp. Czesława 1 r. śm. oraz  o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla taty Mirosława z ok 88 ur.
12:oo Dziękczynna w 50 ur. Bogdana i z prośbą o boże bł. i opiekę Matki Najświętszej
18:3o
11.III. Poniedziałek
17:oo
18:oo
12.III. Wtorek
17:oo   
18:oo
13.III.Środa   
17:oo
18:oo
14.III. Czwartek
18:oo    
15. III. Piątek
17:oo 
18:oo
16.III. Sobota

17:oo śp. Patryk Zakolski
18:oo śp. Tadeusz Klich
17. III.  II Niedziela Wielkiego Postu
  8:oo śp. Eugeniusz Dudziński 3 r. śm
10:oo śp. Józef Gąska, Helena i Bolesław Pragacz w kol. r. śm.
12:oo
18:3o
18.III. Poniedziałek
17:oo
18:oo
19.III. Wtorek
17:oo zajęte   
18:oo
20.III.Środa   
17:oo
18:oo
21.III. Czwartek
18:oo    
22. III. Piątek
17:oo 
18:oo
23.III. Sobota
17:oo
18:oo
24. III.  III Niedziela Wielkiego Postu
  8:o
o
10:oo śp. Marta i Juliusz Baliccy
12:oo śp. Tadeusz Batyra
18:3o
25.III. Poniedziałek
17:oo
18:oo
26.III. Wtorek
17:oo   
18:oo
27.III.Środa   
17:oo
18:oo
28.III. Czwartek
18:oo    
29. III. Piątek
17:oo 
18:oo
30.III. Sobota
17:oo
18:oo
31. III.  IV Niedziela Wielkiego Postu
  8:oo

10:oo śp. Adam Pokrzywnicki
12:oo śp. Leszek i Zofia Pijewscy
18:3o
KWIECIEŃ
1.IV. Poniedziałek

17:oo
18:oo
wypominki roczne
2. IV. Wtorek
17:oo   
18:oo
3. IV.Środa   
17:oo
18:oo
4.IV. Pierwszy Czwartek

18:oo od Kół Różańcowych   
5. IV. Pierwszy Piątek
10:oo 
18:oo
6.IV. Pierwsza Sobota
10:oo
od Kół Różańcowych
18:oo
7. IV.  V Niedziela Wielkiego Postu
  8:oo
10:oo
za parafian
12:oo zajęte
18:3o
8.IV. Poniedziałek
17:oo
18:oo
9.IV. Wtorek
17:oo   
18:oo
10.IV.Środa   
17:oo
18:oo
11.IV. Czwartek
18:oo    
12. IV. Piątek
17:oo 
18:oo
13.IV. Sobota
17:oo
18:oo
14. IV.  Niedziela Palmowa
  8:oo
śp. Igor Średziński 2 r. śm.
10:oo śp. Tomasz Szczepkowski 6 r. śm
12:oo
18:3o
15.IV. Poniedziałek
17:oo
18:oo
16.IV. Wtorek
17:oo   
18:oo
17.IV.Środa   
17:oo
18:oo
18.IV. Wielki Czwartek
18:oo    
19. IV. Wielki Piątek

18:oo Liturgia W. Piątku
20.IV. Wielka Sobota
18:oo
21. IV.  Niedziela Zmartwychwstanie Pańskie
  6:oo
rezurekcja za parafian
10:oo
12:oo
22.IV. Poniedziałek Wielkanocny
  8:00
10:oo
Chrzty
12:oo Dziękczynna i z prośbą o Boże bł i opiekę N.M.P w kol. r. założenia rodziny Napierskich
23.IV. Wtorek
17:oo   
18:oo 
Dziękczynna i z prośbą o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Małgorzaty i Witolda oraz dzieci
24.IV.Środa   
17:oo
18:oo
25.IV. Czwartek
18:oo    
26. IV. Piątek
17:oo 
18:oo
śp Patryk Zakolski 2 r. śm.
27.IV. Sobota
16:00
ślub
17:oo
18:oo
28. IV.  Niedziela Miłosierdzia Bożego
  8:oo
10:oo
zajęte
12:oo
śp. Renata i Jerzy Chmielińscy
18:3o
29.IV. Poniedziałek
17:oo
18:oo
30.IV. Wtorek
17:oo   
18:oo
 

Zmieniony ( 13.12.2018. )
 
Msze św. w niedziele w wybranych parafiach PDF Drukuj Email
Wpisał: Piotr Rakoczy   
26.06.2006.

 

Parafia

Godz. Mszy św.

telefon

BABIAK – Parafia Świętego Augustyna i Świętej Anny

11.00

(0-89) 766 14 21

BARCIANY – Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

9.00, 11.00, 18.00(od maja do października)

(0-89) 753 11 13

BARCZEWKO – Parafia Świętego Wawrzyńca

8.30, 11.30

(089) 514 15 27

BARCZEWO – Parafia Świętego Andrzeja Apostoła

8.00, 9.30, 12.00, 17.00

(0-89) 514 82 65

BARCZEWO – Parafia Świętej Anny

8.00, 10.00, 11.30, 18.00

(0-89) 514 83 34,  514 18 59,             514 83 50 - wik

BARTĄG - Parafia Świętego Jana Ewangelisty i Opatrzności Bożej

8.00, 10.30

(089) 541 03 94

BARTOŁTY WIELKIE – Parafia Świętego Jakuba Apostoła

9.00

(0-89) 514 34 92

BARTOSZYCE – Parafia Świętego Brunona

8.00, 10.00, 11.15, 12.30, 18.00

(0–89) 762 20 43 – prob.,  762 65 13 – wik

BARTOSZYCE – Parafia Świętego Jana Chrzciciela

7.00, 9.30, 11.00, 12.15, 17.00

(0–89) 762 30 50, 762 38 62 – wik.

BARTOSZYCE – Parafia Świętego Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej

8.00, 9.00, 10.00, 11.3, 15.00, 18.00

(0–89) 762 28 83, 762 36 66

BEZLEDY – Parafia Świętego Maksymiliana M. Kolbego

9.00, 11.00

(0–89) 761 61 21

BIESAL – Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

8.00, 12.00

(0-89) 513 13 00

BIESOWO – Parafia Świętego Mikołaja i Świętego Antoniego

8.00, 11.30

(0-89) 715 39 44

BISKUPIEC RESZELSKI – Parafia Błogosławionej Karoliny Kózkówny

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 15.30, 18.00

(0-89) 715 31 41

BISKUPIEC RESZELSKI – Parafia Świętego Jana Chrzciciela

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 715 22 02

BISZTYNEK – Parafia Świętego Macieja i Najdroższej Krwi Pana Jezusa

9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 718 80 15,  718 85 99 – wik

BLANKI – Parafia Świętego Michała Archanioła

11.00

(0-89) 766 08 24

BŁUDOWO – Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

8.30, 11.30

(0-55) 248 63 92

BOGUCHWAŁY – Parafia Świętej Barbary

9.00, 12.00

(0-89) 758 00 23

BRĄSWAŁD - Parafia Świętej Katarzyny

8.00, 10.30

(0-89) 512 05 60

BRZYDOWO – Parafia Trójcy Przenajświętszej

8.30, 11.30

(0-89) 647 65 07

BUTRYNY - Parafia Świętego Jakuba

9.00, 12.00

(089) 513 08 28

CHRUŚCIEL – Parafia Przenajświętszej Trójcy

8.30, 11.30

(0–55) 243 11 78

DĄBRÓWNO – Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

8.00, 12.00

(0-89) 647 40 22

DĘBOWIEC – Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

10.00

(0–55) 244 81 37

DŁUGOBÓR – Parafia Świętego Jana Ewangelisty

9.00 (V-X), 10.00 (XI-IV)

(0-55) 244 30 02

DOBRE MIASTO – Parafia Najświętszego Zbawiciela

6.30, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00

(0-89) 616 18 04 – prob., 616 12 90, 616 12 98, 616 36 35

DROGOSZE – Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej

9.00, 11.30

(0-89) 753 25 54

DURĄG – Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

9.00, 12.00

(0-89) 647 65 54

DYWITY - Parafia Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

8.00, 10.00, 11.30, 15.00

(0-89) 512 00 55

EŁDYTY WIELKIE – Parafia Świętego Marcina

9.00, 11.00

(0–89) 616 57 39

FARYNY – Parafia Matki Bożej Królowej Polski

9.00

(0-29) 722 67 78

FLORCZAKI – Parafia Świętego Antoniego

9.00, 11.00, 13.00

(0-89) 647 50 43

FRANKNOWO – Parafia Świętego Stanisława Biskupa

8.30, 12.00

(0-89) 718 16 09

FRĄCZKI – Parafia Świętej Marii Magdaleny

8.00, 12.00

(0-89) 513 02 58

FROMBORK – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

7.00, 9.00, 11.00, 18.00

(0-55) 243 72 10

GALINY – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

8.00, 11.00

(0–89) 761 22 18

GAŁAJNY – Parafia Błogosławionego Wincentego i Towarzyszy

10.00

(0-89) 761 81 67

GARBNO – Parafia Matki Boskiej Królowej Polski

8.30, 11.30

(0-89) 754 36 92

GAWRZYJAŁKI – Parafia Świętego Wojciecha

8.30, 12.00

(0-89) 622 00 78

GIERZWAŁD - Parafia Świętego Jana Chrzciciela

8.00, 12.00

(0–89) 647 20 61

GIETRZWAŁD – Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

7.00, 9.00, 11.00, 14.00 (w sezonie letnim) 16.00, 18.00

(0-89) 512 31 02, tel/fax 512 34 06

GLAZNOTY – Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

10.00

 

GŁOTOWO (GLOTOWO) – Parafia Najświętszego Zbawiciela

8.30, 11.00

(0-89) 616 12 93

GÓROWO IŁAWECKIE – Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

8.00, 10.00, 12.00, 17.30

(0-89) 761 11 09,  761 15 45

GRABOWO – Parafia Błogosławionej Teresy Ledóchowskiej

12.00

(0-89) 742 78 93

GRZĘDA – Parafia Świętego Mikołaja

10.30

(0-89) 718 60 41

IGNALIN – Parafia Świętego Jana Ewangelisty

10.00

(0-89) 766 15 82

JESIONOWO – Parafia Świętego Marcina

10.00

(0-89) 513 02 58

JEZIORANY – Parafia Świętego Bartłomieja

8.00, 11.00, 12.30, 18.00

(0-89) 718 10 18

JONKOWO – Parafia Świętego Jana Chrzciciela

8.00, 11.00

(0-89) 512 92 30

KAJKOWO – Parafia Świętej Moniki

9.00, 11.00

(0-89) 646 01 51

KAMIŃSK – Parafia Świętego Brata Alberta Chmielowskiego

8.45, 10.30

(0-89) 761 70 26

KANDYTY – Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

9.30, 13.15

(0-89) 761 90 38

KANIGOWO – Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

9.00, 12.00

(0-89) 625 45 60

KAROLEWO – Parafia Świętego Stanisława Kostki

8.30, 12.00

(0-89) 752 46 27

KĘTRZYN – Parafia Świętego Brata Alberta

8.00, 10.00, 12.00, 18.00

(0-89) 752 86 64

KĘTRZYN – Parafia Świętego Jacka

8.00, 11.00, 12.15, 17.00

(0-89) 751 22 07,  751 64 44 – wik

KĘTRZYN – Parafia Świętego Jerzego

6.30, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 16.00, 18.00

(0-89) 752 45 35,   752 41 73 – wik., fax 752 31 42

KĘTRZYN – Parafia Świętej Katarzyny

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00

(0-89) 751 43 81,  751 42 93 – wik., tel/fax 751 23 81

KIEŹLINY - Parafia Świętej Rozalii

9.00, 11.00, 18.00

(0-89) 513 50 45

KIWITY – Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

10.00, 12.00

(0-89) 766 09 10

KLEBARK WIELKI – Parafia Znalezienia Krzyża Świętego

9.00, 11.00, 18.00 (V-IX)

(0–89) 512 43 10

KLEWKI – Parafia Świętego Walentego

8.30, 11.00

(0-89) 512 44 90

KLON – Parafia Znalezienia Krzyża Świętego

9.00, 11.45

(0-29) 722 63 29

KŁĘBOWO – Parafia Świętej Małgorzaty

10.30

(0-89) 766 23 24

KOBUŁTY – Parafia Świętego Józefa Rzemieślnika

8.00, 11.30, 18.00

(0-89) 716 14 92

KOCHANÓWKA – Parafia Świętego Wawrzyńca

10.00

(0-89) 766 17 25

KOLNO – Parafia Trzech Króli

8.30, 11.00

(0-89) 716 32 21

KORSZE – Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Boskiej Miłosierdzia

7.00, 9.00, 11.00, 13.00

(0-89) 754 00 56

KOZŁOWO – Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

9.00, 12.30

(0-89) 626 70 43

KRASZEWO – Parafia Świętej Elżbiety

11.30

(0-89) 766 17 25

KREKOLE – Parafia Świętego Krzyża

9.00, 12.30

(0-89) 766 22 60

KWIECEWO – Parafia Świętego Jakuba Apostoła

11.00

(0-89) 616 96 92

LAMKOWO – Parafia Świętego Mikołaja

9.00, 11.00, 13.15

(0-89) 514 16 76

LECHOWO – Parafia Świętego Jana Chrzciciela

10.00

(0-55) 243 60 03

LEGINY– Parafia Świętej Marii Magdaleny

11.00

(0-89) 755 07 50

LESINY WIELKIE – Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

10.00

(0-89) 621 85 09

LIDZBARK WARMIŃSKI – Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

9.00, 11.00

(0-89) 767 38 98

LIDZBARK WARMIŃSKI – Parafia Świętego Andrzeja Boboli

8.00, 9.30, 11.00, 17.00

(0-89) 767 43 32

LIDZBARK WARMIŃSKI – Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 767 00 26 – kancelaria,             767 23 15 – prob

LIPICA – Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła

12.00

(0-89) 761 49 40

LIPOWIEC – Parafia Świętego Walentego

7.15, 8.30, 10.30

(0-89) 622 00 03

LUTRY – Parafia Świętej Marii Magdaleny

9.00, 11.00

(0-89) 716 21 66

LWOWIEC – Parafia Matki Bożej Szkaplerznej

9.00

(0-89) 761 49 40

ŁABĘDNIK – Parafia Matki Bożej Zwycięskiej

9.00

(0-89) 761 69 90

ŁAJSY – Parafia Świętego Mikołaja

9.00

(0-55) 243 60 48

ŁANKIEJMY – Parafia Świętego Jana Chrzciciela

8.30, 9.30, 11.00

(0-89) 754 33 62

ŁĘGAJNY – Parafia Świętego Maksymiliana M. Kolbego

8.00, 10.00

(0-89) 514 82 25

ŁUKTA – Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej

9.15, 11.00

(0-89) 647 50 33

ŁYNA – Parafia Niepokalanego Serca Maryi

8.30, 12.00

(0-89) 625 20 96

MARWAŁD – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

8.30, 12.30

(0-89) 647 43 12

MOŁTAJNY – Parafia Świętej Anny

9.00, 12.00

(0-89) 753 20 81

MOMAJNY – Parafia Świętego Piotra Apostoła

12.00

(0-89) 753 30 96

MRĄGOWO – Parafia Błogosławionego Honorata Koźmińskiego

8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00

(0-89) 741 30 09

MRĄGOWO – Parafia Matki Bożej Saletyńskiej

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 741 40 41

Mrągowo – Parafia Świętego Ojca Pio

8.30, 10.00, 11.30, 18.00

(0-89) 750 56 77

MRĄGOWO – Parafia Świętego Rafała Kalinowskiego

8.00, 10.00, 11.30, 18.00

(0-89) 742 53 44

MRĄGOWO – Parafia Świętego Wojciecha

7.00, 8.30, 10.30, 12.00, 16.00, 18.00

(0-89) 741 21 66,  741 30 20

MUSZAKI – Parafia Świętego Wawrzyńca

9.30, 11.00

(0-89) 626 50 36

NAKOMIADY – Parafia Świętego Józefa

9.00, 11.30

(0-89) 752 11 87

NAPIERKI – Parafia Świętego Antoniego Padewskiego

11.30

(0-89) 625 97 07

NAPIWODA – Parafia Matki Bożej Królowej Polski

8.30, 13.00

(0-89) 625 90 30

NAWIADY – Parafia Świętego Józefa

9.00, 10.45

(0-89) 742 00 30

NIDZICA – Parafia Błogosławionej Bolesławy Lament

8.00, 10.00, 12.00 i 18.30

(89) 625 26 05

NIDZICA – Parafia Miłosierdzia Bożego

7.00, 9.00, 11.00, 17.00

(0-89) 625 36 06

NIDZICA – Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Wojciecha

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00

(0-89) 625 29 12,   625 34 21 – wik

NOWE KAWKOWO – Parafia Świętego Jana Ewangelisty

8.00, 11.00

(0-89) 512 91 45

OPALENIEC – Parafia Świętego Józefa

8.15

(0–89) 621 80 01

ORZECHOWO k.Dobrego Miasta– Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

9.00, 12.00

(0-89) 616 40 71

OSTRÓDA – Parafia Błogosławionych Hiacynty i Franciszka

8.00, 9.30, 11.00, 17.00, 20.00(VII-VIII)

(0-89) 642 01 26

OSTRÓDA – Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 18.00

(0-89) 646 59 05 – kacn., 646 54 27,  646 53 81, 646 63 43

OSTRÓDA – Parafia Świętego Dominika Savio

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 646 41 94 – kanc., 646 46 92

OSTRÓDA – Parafia Świętego Franciszka z Asyżu

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 646 65 42,   fax 646 72 89

OSTRÓDA – Parafia Świętego Jana Bosko

8.00, 9.30

(0-89) 646 25 30

OSTRÓDA – Parafia Świętego Marcina

8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00

(0-89) 646 49 59

Ostróda – Parafia Świętego Ojca Pio

7.30, 9.00, 11.00, 12.30, 18.00

(0-89) 646 78 92

OSTRÓDA – Parafia Świętej Faustyny Kowalskiej

8.00, 12.00, 18.00

(0-89) 646 10 82

PALUZY – Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

12.00

(0-89) 718 60 41

PIECKI – Parafia Matki Bożej Różańcowej

8.00, 9.30, 11.00, 17.00

(0-89) 742 11 46

PIERZCHAŁY – Parafia Świętej Małgorzaty

11.00

(0-55) 243 24 52

PIESZKOWO – Parafia Świętej Marii Magdaleny

8.45, 12.30

(0-89) 761 85 30

PIETRZWAŁD – Parafia Świętego Piotra w Okowach

8.00, 12.00

(0–89) 647 13 22

PIOTROWIEC – Parafia Świętego Jana Chrzciciela

9.15

(0-55) 243 60 48

PLUTY – Parafia Świętego Wawrzyńca

11.00

(0-55) 244 50 99

PŁOSKINIA – Parafia Świętej Katarzyny

8.30, 12.00

(0-55) 243 13 23

PROSITY – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

10.00

(0-89) 718 16 09

PURDA WIELKA – Parafia Świętego Michała Archanioła

8.00, 10.45

(0-89) 512 22 16

RADZIEJEWO – Parafia Świętego Antoniego

8.00, 12.00

(0-55) 243 60 03

RAMSOWO – Parafia Świętego Andrzeja Apostoła i Świętego Rocha

9.00, 11.00

(0-89) 514 57 15

RESZEL – Parafia Świętych Apostołów Piotra i Pawła

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 755 01 05,  755 00 98 – wik.

RESZKI – Parafia Miłosierdzia Bożego

9.00, 10.30

(0-89) 647 62 22

RODNOWO – Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej

8.00, 11.00

(089) 761 58 37

ROGIEDLE – Parafia Świętej Małgorzaty

8.30, 13.00

(0-89) 616 55 70

ROGÓŻ – Parafia Świętej Barbary

9.00, 11.00

(0-89) 766 22 13

ROZDROŻE – Parafia Świętej Jadwigi Królowej

9.00

(0-89) 625 40 79

ROZOGI – Parafia Świętej Marii Magdaleny

8.00, 10.00, 12.00

(0-89) 722 60 90

RÓŻYNKA – Parafia Świętego Mateusza

9.00

(0-89) 616 96 92

RUNOWO – Parafia Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

9.00

(0–89) 766 14 21

RUSZKOWO – Parafia Świętego Józefa

10.00, 12.00

(0–23) 696 54 91

RYBNO – Parafia Świętego Bonifacego

9.00, 11.00

(0-89) 742 73 13

RYCHNOWO – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

10.00, 12.00

(0–89) 647 25 77

SAMIN – Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy

8.30, 12.00

(0–89) 647 42 82

SARNOWO – Parafia Świętego Antoniego

8.00, 11.30

(0-89) 626 70 13

SĄTOCZNO – Parafia Chrystusa Króla

9.30, 12.00

(0-89) 754 07 09

SĄTOPY – SAMULEWO – Parafia Świętego Jodoka

7.00, 12.00

(0-89) 718 70 02

SĘPOPOL – Parafia Świętego Michała Archanioła

8.00, 11.00, 12.30, 16.00

(0-89) 761 44 33

SĘTAL - Parafia Świętego Mikołaja

10.00

(0-89) 512 02 94

SKOLITY – Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

9.00, 10.45

(0-89) 616 96 07

Słupy - Parafia Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy

10.30, 12.00

(0-89) 513 57 07

SOKOLICA – Parafia Świętej Anny

8.30, 11.00

(0-89) 761 50 20

SORKWITY – Parafia Świętego Brata Alberta

9.00, 11.00

(0-89) 742 81 50

SROKOWO – Parafia Świętego Krzyża

8.45, 10.30, 12.00

(0-89) 753 40 22

STANCLEWO – Parafia Świętego Józefa i Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

8.00, 11.30

(0-89) 715 41 87

STARE JABŁONKI – Parafia Matki Boskiej Królowej Polski

9.00, 13.00, 17.00(19.00 – VII-VIII)

(0-89) 646 14 12

STĘBARK – Parafia Przenajświętszej Trójcy

7.5o, 11.00

(0–89) 647 22 22

STOCZEK KLASZTORNY – Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

7.15, 9.00, 11.30, 17.00

(0-89) 766 09 11

SUŁOWO – Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

8.45(zima), 12.00(lato)

(0–89) 718 81 13

SZĄBRUK – Parafia Świętego Mikołaja

8.00, 10.00

(0-89) 513 05 20

SZCZEPANKOWO – Parafia Świętego Antoniego Padewskiego

12.00

(0-89) 647 21 51

SZCZYTNO – Parafia Chrystusa Króla

9.00, 11.30, 17.00

(0–89) 624 47 79

SZCZYTNO – Parafia Świętego Brata Alberta

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 19.00

(0–89) 624 38 81

SZCZYTNO – Parafia Świętego Krzyża

8.30, 10.00, 12.00, 18.00

(0–89) 624 13 51

SZCZYTNO – Parafia Świętego Stanisława Kostki

9.00, 10.45, 12.00, 18.00

(0–89) 624 13 26

SZCZYTNO – Parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00

(0-89) 624 25 31,  624 28 12 – wik

SZESTNO – Parafia Świętego Krzyża

9.00, 12.00

(0-89) 741 37 15

SZKOTOWO – Parafia Świętego Józefa

8.15, 12.00

(089) 626 80 11

SZYLDAK – Parafia Świętego Andrzeja Boboli

9.00, 10.30

(0-89) 647 66 87

SZYMANY – Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

9.00, 11.00

(0-89) 622 11 15

ŚWIĄTKI – Parafia Świętych Kosmy i Damiana

8.30, 10.30, 12.00

(0-89) 616 98 95

ŚWIĘTA LIPKA – Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

7.00, 9.00, 11.00, 14.00 (V-VI), 17.00

(0-89) 755 14 81,   fax 755 14 60

ŚWIĘTAJNO – Parafia Świętego Andrzeja Boboli

7.30, 12.00, 17.00

(0-89) 622 60 24

TUROWO – Parafia Świętego Michała Archanioła

10.00, 10.30 (zimą)

(089) 647 92 57

TYROWO – Parafia Świętego Wojciecha

9.30, 11.00

(0-89) 647 63 84

UNIKOWO – Parafia Świętego Jana Chrzciciela

8.30, 10.00

(0-89) 718 72 66

WARPUNY – Parafia Świętego Antoniego

9.00, 11.00

(0-89) 742 94 78

WĘGÓJ – Parafia Chrystusa Króla

9.00, 11.00

(0-89) 715 43 65

WIELBARK – Parafia Świętego Jana Nepomucena

7.30, 9.30, 11.00

(0-89) 621 80 01

WIERZNO WIELKIE – Parafia Wszystkich Świętych

10.00

(0-55) 243 11 78

WILCZKOWO – Parafia Świętego Jana Chrzciciela

10.00, 11.30

(0-89) 616 55 70

WILKOWO – Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

7.45, 10.30

(0-89) 752 16 93

WINDA – Parafia Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

8.00, 12.00

(0-89) 753 13 19

WIPSOWO – Parafia Świętego Jana Vianneya i Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

8.00, 11.00

(0-89) 514 50 40

WOJCIECHY – Parafia Świętego Andrzeja Boboli

9.00, 12.00

(0-89) 761 55 05

WOZŁAWKI – Parafia Świętego Antoniego Opata

10.00, 18.00 (17.00 – zima)

(0–89) 718 81 13

WÓJTOWO – Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Męczenników

9.00, 11.00

(089) 513 97 50

WRZESINA – Parafia Świętej Marii Magdaleny

9.00, 11.00

0-89) 512 81 60

ZAGAJE – Parafia Świętego Maksymiliana M. Kolbego

11.00

(0-55) 244 87 78

ŻEGOTY – Parafia Świętego Jana Ewangelisty

9.00, 12.30

(0-89) 766 08 24

ŻYDOWO – Parafia Narodzenia NMP

9.00

(0–89) 763 30 81

Zmieniony ( 23.09.2010. )
 
(C) 2006-2018 Parafia Błogosławionej Bolesławy Lament w Nidzicy