parafianidzica@wp.pl
13-100 Nidzica
ul. Żwirowa 4
tel/fax  0896252605

nr konta parafialnego:
91 8834 0009 2001 0000 0446 0001

 

 
Start arrow Msze ¶więte
Msze ¶więte
Porz±dek mszy ¶więtych PDF Drukuj Email
Wpisał: ks. Adam   
30.06.2017.

 ROK 2019

STYCZEŃ  


10.I. Czwartek
  7:oo
18:oo
O Boże bł. potrzebne łaski, opiekę Niepokalanej oraz zdrowie dla Anny z ok. ur.    
11. I. Pi±tek
   7:oo 
18:oo
¶p. Stanisław Boczkowski ( z pogrzebu)
12.I. Sobota
   7:oo
O Boże bł., zdrowie potrzebne łaski, opiekę M.B. dla Weroniki z ok. ut. i imienin
18:oo
Dziękczynna, o Boże bł, opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Henryka Malinowskiego w 90 ur.
13. I.  Niedziela Chrztu Pańskiego
  8:oo
Dziękczynna i z pro¶ba o dalsze Boże bł szczę¶liwy przebieg operacji, opiekę Niepokalanej dla Jerzego
10:oo
O Boże bł. ulgę w cierpieniu i powrót do zdrowia dla Henryki Andryszczyk (int. od Rodziny Misyjnej)
12:oo Dziękczynna za 60 lat życia Andrzeja i z pro¶b± o zdrowie oraz błogosławieństwo dla całej rodziny
18:3o ¶p. Jadwiga Malinowska
14.I. Poniedziałek
   7:oo
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o dalsze Boże bł.dla Lidii i Bogdana oraz ich dzieci
15. I. Wtorek
   7:oo   
18:oo
¶p. Stanisław Gromczyński (z pogrzebu)
16. I.¦roda    
   7:oo
18:oo
¶p. Zdzisław PowroĽnik 3 r. ¶m.
17.I. Czwartek
   7:oo
Dziękczynna, o Boże bł, opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Antoniego z ok. ur. i imienin
18:oo ¶p. Szczepan i Karolina Zakrzewscy    
18. I. Pi±tek
   7:oo 
18:oo

19.I. Sobota
   7:oo
18:oo
¶p. Władysława i Piotr Pietraczyk
20. I.  II Niedziela Zwykła
  8:oo
¶p. Antoni Wnuk 21 r.¶m
10:oo
  ¶p. Jan Małecki 3 r. ¶m. oraz zm. z rodz. Małeckich
12:oo Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski dla Apolonii z ok 1 ur. oraz Maćka i całej rodziny Jankowskich
18:3o
21.I. Poniedziałek
   7:oo
18:oo
¶p. Irena Tkacz (int. Od koleżanki Heleny)
22. I. Wtorek
   7:oo   
18:oo
¶p. Roman Kosiński 9 r. sm.
23. I.¦roda    
   7:oo
O religijne moralne, duchowe i gospodarcze odrodzenie Polski
18:oo
24.I. Czwartek
   7:oo
18:oo     
25. I. Pi±tek
   7:oo 
18:oo
26.I. Sobota
  7:oo
18:oo
27. I.  III Niedziela Zwykła

  8:oo ¶p. Tadeusz Batyra (int. od s±siadów)
10:oo zajęte
12:oo ¶p. dziadków Renatę i Jerzego Chmielińskich oraz Halinę i Tadeusza Krupińskich
18:3o zajete 
28.I. Poniedziałek
   7:oo
18:oo
29. I. Wtorek
   7:oo  
18:oo
¶p. zm. z rodz. Jasińskich: Stanisława 10 r. ¶m. Aleksander, Stanisław, Władysława, Halina, Marianna, Iwona oraz Kazimierz Bunalski
30. I.¦roda    
    7:oo
18:oo
¶p. Teresa 4 r. ¶m. i Józef 19 r. ¶m. Moszczyńscy
31.I. Czwartek
  7:oo
18:oo
¶p. Maria Olewnik (z pogrzebu)

LUTY

  
1. II.Pierwszy Pi±tek
10:oo
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich, Pawła oraz dusze w czy¶ćcu cierpi±ce
18:oo
¶p. Genowefa i Jan Najdzion oraz Stefan Wus
2.II. Pierwsza Sobota
10:00  Dziękczynna, o Boże bł, opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Kół Różańcowych i ich rodzin (od Kół Różańcowych)
18:oo
3.II.  IV Niedziela Zwykła
  8:oo
¶p. Eugeniusz Klimkowski 1 r. ¶m.
10:oo  Dziękczynna, o Boże bł, opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Kazimierza Szczepańskiego w 70 ur.
12:oo o wieczne szczę¶cie dla Felicji Kaszubskiej oraz Jej bliskich zmarłych
18:3o  za parafian
4.II. Poniedziałek
17:oo
O ¶wiatło Ducha ¶w. na czas kapituły generalnej sióstr Misjonarek ¶w. Rodziny
18:oo wypominki roczne
5.II. Wtorek
17:oo   
18:oo
O ¶wiatło Ducha ¶w. na czas kapituły generalnej sióstr Misjonarek ¶w. Rodziny
6. II.¦roda   
17:oo
18:oo
7.II. Pierwszy Czwartek

18:oo od Kół Różańcowych   
8. II. Pi±tek
17:oo 
18:oo
¶p. Tadeusz Szczepański 17 r. ¶m.
9.II. Sobota
17:oo
¶p. Tadeusz Kopka 20 r. ¶m.
18:oo
10. II.  V Niedziela Zwykła

  8:oo ¶p. Kazimiera 2 r. ¶m. i Franciszek Zalewscy
10:oo  ¶p. Kazimierz Rudziński 4 r. ¶m. Rodziców Rudzińskich i Tadeusza
12:oo Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł., głębok± wiarę, opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Kazimiery w 70 ur.
18:3o Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej, ¶wiatło Ducha ¶w. dla Bartosza Wa¶kiewicz z ok 18 ur.
11.II. Poniedziałek Dzień Chorego
10:oo w intencji chorych
18:oo ¶p.Aniela 2 r. ¶m.
12.II. Wtorek
17:oo   
18:oo
13.II.¦roda   
17:oo
18:oo
O religijne odrodzenie nas Polaków
14.II. Czwartek
18:oo
¶p. Mieczysław Sotel i Janusz Pólkowski        
15. II. Pi±tek
17:oo
¶p. Krzysztof Kuciński (z pogrzebu)
18:oo
¶p. Edward Żukowki 23 r. ¶m
16.II. Sobota
17:oo Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Jana i Danuty z ok. 40 r. ¶lubu
18:oo
17. II. VI  Niedziela  Zwykła
  8:oo
¶p. Henryk Waszkiewicz
10:oo  ¶p. Kazimierz i Urszula Zakrzewscy
12:oo ¶p. Janina Bartnikowska, Leonard GwiaĽdziński, Pelagia i Józef Krasnowscy oraz dziadków Potrzuskich
18:3o ¶p. Henryka, Władysław,Andrzej i Urszula Szulczak
18.II. Poniedziałek
17:oo
18:oo
¶p. Marianna i Jerzy Piotrowscy oraz Genowefa i Stanisław Głowaccy
19.II. Wtorek
17:oo   
18:oo
20.II.¦roda   
17:oo
18:oo
21.II. Czwartek
18:oo    
22. II. Pi±tek
17:oo 
18:oo
23.II. Sobota
17:oo
18:oo
24. II.  VII Niedziela  Zwykła
  8:oo
¶p. Tadeusz Batyra (int. od s±siadów)
10:oo   ¶p. Stanisław kol. . ¶m. i Teresa BróĽdzińscy
12:oo
¶p. Zofia i Leszek Pijewscy
18:3o ¶p. Jan i Janina Borowy
25.II. Poniedziałek
17:oo
18:oo
26.II. Wtorek
17:oo   
18:oo
27.II.¦roda   
17:oo
18:oo
¶p. Jan Kuciński 15 r. ¶m. Teresa 15 r. ¶m.i Jan Sochaccy
28.II. Czwartek
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej, ¶wiatło Ducha ¶w. dla Klaudii z ok. 18 ur.


MARZEC  

 
1. III. Pierwszy Pi±tek
10:oo
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich, Pawła oraz dusze w czy¶ćcu cierpi±ce 
18:oo
2.III. Pierwsza Sobota
10:oo
od Kół Różańcowych
18:oo
3. III.  VIII Niedziela  Zwykła
  8:oo
zajęte
10:oo 
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej i ¶w. Patronów dla mamy Heleny z ok. 80 ur. i imienin (int. od dzieci i wnuków) 
12:oo ¶p. Irena Tkacz 1 r. ¶m.
18:3o
4.III. Poniedziałek
17:oo
18:oo wypominki roczne
5.III. Wtorek
17:oo 
¶p. Henryk Szpejewski 28 r. ¶m.  
18:oo
6.III.¦roda    Popielcowa
10:00
17:oo
18:oo
7.III. Pierwszy Czwartek
18:oo
od Kół Różańcowych   
8. III. Pi±tek Dzień Kobiet
17:oo 
18:oo
zajęte
9.III. Sobota
17:oo
¶p. Daniel Puszcz 2 r. ¶m.
18:oo
¶p. Józef Bierkowski 2 r. ¶m.
10. III. I  Niedziela Wielkiego Postu
  8:oo
¶p. Zdzisław Sarbiewski 19 r. ¶m
10:oo
¶p. Czesława 1 r. ¶m. oraz  o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla taty Mirosława z ok 88 ur.
12:oo Dziękczynna w 50 ur. Bogdana i z pro¶b± o boże bł. i opiekę Matki Naj¶więtszej
18:3o
11.III. Poniedziałek
17:oo
18:oo
12.III. Wtorek
17:oo 
O ¶wiatło Ducha ¶w. na czas kapituły generalnej sióstr Misjonarek ¶w. Rodziny   
18:oo
13.III.¦roda   
17:oo
18:oo
14.III. Czwartek
18:oo    
15. III. Pi±tek
17:oo 
18:oo
16.III. Sobota

17:oo ¶p. Patryk Zakolski
18:oo ¶p. Tadeusz Klich
17. III.  II Niedziela Wielkiego Postu
  8:oo ¶p. Eugeniusz Dudziński 3 r. ¶m
10:oo ¶p. Józef G±ska, Helena i Bolesław Pragacz w kol. r. ¶m.
12:oo ¶p. Irena Jaworska (od s±siadów)
18:3o
¶p. Helena, Hermina, Julian, Irena i Helena Peplińscy
18.III. Poniedziałek
17:oo
18:oo
¶p. Władysława i Franciszek ¦cibek
19.III. Wtorek
17:oo zajęte   
18:oo
20.III.¦roda   
17:oo
18:oo
¶p. Eugeniusz Malinowski
21.III. Czwartek
18:oo    
22. III. Pi±tek
17:oo 
18:oo
23.III. Sobota
17:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Jacka z ok. 50 ur. i cał± rodzinę
18:oo
¶p. Aleksander Kukiełka 5 r. ¶m.
24. III.  III Niedziela Wielkiego Postu
  8:o
o ¶p. Zdzisław, Stefania i Piotr Błaszczyk
10:oo ¶p. Marta i Juliusz Baliccy
12:oo ¶p. Tadeusz Batyra
18:3o ¶p. Grzegorz Fr±ckiewicz
25.III. Poniedziałek
17:oo
18:oo
26.III. Wtorek
17:oo   
18:oo 
O Boże bł. wszelkie łaski, opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Wiesławy w 40 ur.
27.III.¦roda   
17:oo
18:oo
28.III. Czwartek
18:oo
¶p. Bożena, Leonard i Roman Bonalscy       
29. III. Pi±tek
17:oo 
18:oo
30.III. Sobota
17:oo
18:oo
31. III.  IV Niedziela Wielkiego Postu
  8:oo
¶p. Aleksander, Marianna i Józef Kukiełka
10:oo ¶p. Adam Pokrzywnicki
12:oo ¶p. Leszek i Zofia Pijewscy
18:3o¶p. Czesław oraz zm. z rodz. Bronowickich

KWIECIEŃ


1.IV. Poniedziałek

17:oo
18:oo
wypominki roczne
2. IV. Wtorek
17:oo   
18:oo
3. IV.¦roda   
17:oo
18:oo
4.IV. Pierwszy Czwartek

18:oo od Kół Różańcowych   
5. IV. Pierwszy Pi±tek
10:oo
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich, Pawła oraz dusze w czy¶ćcu cierpi±ce
18:oo
¶p. Marianna, Jan, Czesław, Iwańscy, Kazimierz, Wiktoria i Stanisław Han
6.IV. Pierwsza Sobota
10:oo
od Kół Różańcowych
18:oo
7. IV.  V Niedziela Wielkiego Postu
  8:oo
10:oo
za parafian
12:oo zajęte
18:3o  ¶p. Stanisław Brodniewicz w kol. r. ¶m. i Joanna Brodniewicz
8.IV. Poniedziałek
17:oo
18:oo
9.IV. Wtorek
17:oo  
O ¶wiatło Ducha ¶w. na czas kapituły generalnej sióstr Misjonarek ¶w. Rodziny
18:oo
10.IV.¦roda   
17:oo
18:oo
¶p. Janina Bogucka 3 r. ¶m. oraz rodziców Jana i Zenobię
11.IV. Czwartek
18:oo    
12. IV. Pi±tek
17:oo 
18:oo
13.IV. Sobota
17:oo
18:oo
14. IV.  Niedziela Palmowa
  8:oo
¶p. Igor ¦redziński 2 r. ¶m.
10:oo ¶p. Tomasz Szczepkowski 6 r. ¶m
12:oo  ¶p. Leonard Kozicki
18:3o 
¶p. Jan Burzacki 1 r. ¶m.
15.IV. Poniedziałek
17:oo
18:oo
16.IV. Wtorek
17:oo   
18:oo
17.IV.¦roda   
17:oo
18:oo
zajęte
18.IV. Wielki Czwartek
18:oo    
19. IV. Wielki Pi±tek

18:oo Liturgia W. Pi±tku
20.IV. Wielka Sobota
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, potrzebne łaski, ¶wiatło Ducha ¶w. i opiekę Maryi dla o. Roberta Wnuka
21. IV.  Niedziela Zmartwychwstanie Pańskie
  6:oo
rezurekcja za parafian
10:oo  ¶p. Jerzy Pomarański i Jerzy Orłowski
12:oo  Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Iwony z ok. 40 ur. i kolejnej rocznicy ¶lubu
22.IV. Poniedziałek Wielkanocny
  8:00
10:oo
Chrzty
12:oo Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł i opiekę N.M.P w kol. r. założenia rodziny Napierskich
23.IV. Wtorek
17:oo  
¶p. Władysława Kucińska 30 r. ¶m. oraz Ignacego i Jana Kucińskich 
18:oo 

24.IV.¦roda   
17:oo
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Małgorzaty i Witolda oraz dzieci
25.IV. Czwartek
18:oo    
26. IV. Pi±tek
17:oo 
18:oo
¶p Patryk Zakolski 2 r. ¶m.
27.IV. Sobota
16:00
¶lub
17:oo
18:oo
28. IV.  Niedziela Miłosierdzia Bożego
  8:oo
zajęte
10:oo
zajęte
12:oo
¶p. Renata i Jerzy Chmielińscy
18:3o
29.IV. Poniedziałek
17:oo
18:oo
30.IV. Wtorek
17:oo   
18:oo
 
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie, pomnożenie wiary, wszelkie łaski opiekę Niepokalanej dla Iwony i Dariusza w 14 r. małżeństwa oraz Iwony rodziny

MAJ


1. V.¦roda   
17:oo
18:oo
2.V. Pierwszy Czwartek

18:oo od Kół Różańcowych   
3. V. Pierwszy Pi±tek
10:oo  ¶p. zm. z rodz. Budzyńskich, Dudków i Pacholików
18:oo
4.V. Pierwsza Sobota
10:oo
od Kół Różańcowych
16:00 ¶lub Patrycja i Arkadiusz
18:oo
5. V.  III Niedziela Wielkanocna
  8:oo
10:oo
za parafian
12:oo ¶p. Zofia i Kazimierz Rzeplińscy, Stanisław i Danuta Zbirowscy oraz Andrzej Ulatowski
18:3o
6.V. Poniedziałek

17:oo
18:oo
wypominki roczne
7.V. Wtorek
17:oo 
O ¶wiatło Ducha ¶w. na czas kapituły generalnej sióstr Misjonarek ¶w. Rodziny  
18:oo
8.V.¦roda   
17:oo
18:oo
zajęte
9.V. Czwartek
18:oo    
10. V. Pi±tek
17:oo 
18:oo
11.V. Sobota
17:oo
¶p. Jan Sobuń 15 r. ¶m.
18:oo ¶p Jan Moszczyński
12. V.  IV Niedziela Wielkanocna
  8:oo
10:oo
¶p. rodzice Alina i Wincenty, bracia Roman i Waldemar oraz Krzysztof
12:oo ¶p. Roman Rutkowski 1 r. ¶m.
18:3o
13.V. Poniedziałek
17:oo
18:oo
14.V. Wtorek
17:oo   
18:oo
15.V.¦roda   
17:oo
18:oo
Dziękczynna i z pro¶ba o Boże bł. zdrowie, potrzebne łaski ¶wiatło Ducha ¶w dla Kingi z ok. 18 ur.
16.V. Czwartek
18:oo    
17. V. Pi±tek
17:oo 
18:oo
18.V. Sobota
17:oo
18:oo
¶p. Halina Libudzka 1 r. ¶m
19. V.  Niedziela
  8:oo
Dziękczynna i z pro¶ba o Boże bł. zdrowie, potrzebne łaski dary Ducha ¶w dla Barbary i Adama oraz ich dzieci Michała i Marysi
10:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Zofii i Andrzeja Chorosz z ok. 40 r. ¶lubu
12:oo ¶p. Stefan 2 r. ¶m. oraz zm. z rodz. Sędal i Fr±ckiewicz
18:3o
¶p. Ireneusz Wojtczak 5 r. ¶m.
20.V. Poniedziałek
17:oo
18:oo
21.V. Wtorek
17:oo   
18:oo
22.V.¦roda   
17:oo
18:oo
23.V. Czwartek
18:oo    
24. V. Pi±tek
17:oo
¶p. Henryka, Władysław,Andrzej i Urszula Szulczak
18:oo
25.V. Sobota

17:oo ¶lub Wioletta i Grzegorz
18:oo
26. V.  Niedziela
  8:oo
10:oo
¶p. Edmund i Zdzisław Sarbiewscy oraz zm. z rodz. Smolińskich i Nowosielskich
12:oo
¶p. Krystyna Iwanowska 1 r. ¶m.Dorota Pusz 3 r. ¶m (z ok. dnia matki)
18:3o
27.V. Poniedziałek
17:oo
18:oo
28.V. Wtorek
17:oo   
18:oo
29.V.¦roda   
17:oo
18:oo
30.V. Czwartek
18:oo    
31. V. Pi±tek
17:oo 
¶p. Anna i Jerzy Orłowscy
18:oo ¶p. Stefan Kusik 6 r. ¶m. oraz Bernard Gruszka


CZERWIEC


1.VI. Pierwsza Sobota
10:00
od Kół Różańcowych
16:00 ¶lub Emilia i Jan
18:oo Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Krystyny w 70 ur. i Władysława w 84 ur.
2. VI.  Niedziela
  8:oo
Dziękczynna i z pro¶ba o Boże bł. zdrowie, potrzebne łaski dary Ducha ¶w. opiekę Niepokalanej dla Anny i Kazimierza ich dzieci i wnucz±t oraz dla Sylwii i Marcina i ich córeczki Urszuli
10:oo za parafian
12:oo ¶p. Stefan i Ryszard Samsel
18:3o
3.VI. Poniedziałek
17:oo wypominki roczne
18:oo ¶p. Leonard Kosiński 11 r. ¶m.
4.VI. Wtorek
17:oo    
18:oo
5.VI.¦roda    
17:oo
18:oo
6.VI. Pierwszy Czwartek
18:oo
od Kół Różańcowych    
7. VI.Pierwszy Pi±tek
10:oo
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich, Pawła oraz dusze w czy¶ćcu cierpi±ce
18:oo
8.VI. Sobota
17:oo
¶lub Natalia i Kacper
18:oo
9. VI.  Niedziela Zesłanie Ducha ¦w.
  8:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Teresy Kukiełka z ok. kol. urodzin
10:oo ¶p. Grzegorz Fr±ckiewicz
12:oo
zajęte
18:3o
10.VI. Poniedziałek
17:oo
18:oo
Bierzmowanie
11.VI. Wtorek
17:oo    
18:oo
12.VI.¦roda    
17:oo
18:oo
¶p. Jadwiga i Józef Chorosz
13.VI. Czwartek
18:oo     
14. VI. Pi±tek
17:oo 
18:oo
15.VI. Sobota
17:oo
18:oo
¶p. Zofia i Jerzy Krajewscy oraz Teodozja Kocięcka
16. VI.  Niedziela  Naj¶więtszej Trójcy
  8:oo
zajęte
10:oo ¶p. Antoni, Maria, Jerzy Pomarańscy oraz Antoni Orłowski
12:oo
I Komunia
18:3o
Feliks, Władysława i Jadwiga Malinowscy
17.VI. Poniedziałek
17:oo
18:oo
18.VI. Wtorek
17:oo    
18:oo
19.VI.¦roda    
17:oo
18:oo
20.VI. Czwartek Uroczysto¶ć Naj¶więtszego Ciała i Krwi Chrystusa
  8:oo
  9:00     
21. VI. Pi±tek
17:oo 
18:oo
¶p. Karolina i Szczepan Zakrzewscy oraz rodziców chrzestnych Monikę i Jana
22.VI. Sobota
17:oo
18:oo
¶p. Mirosław i Wiesław Zalewscy
23. VI.  XII Niedziela  Zwykła
  8:oo 
¶p. Jan Moszczyński
10:oo
12:oo 
¶p. Marianna Kołodyńska
18:3o
24.VI. Poniedziałek
17:oo
18:oo
¶p. Genowefa 31 r. ¶m. Józef, Andrzej, Leokadia i Henryk Szpejewscy
25.VI. Wtorek
17:oo    
18:oo
26.VI.¦roda    
17:oo
18:oo
27.VI. Czwartek
18:oo     
28. VI. Pi±tek
17:oo 
18:oo
29.VI. Sobota ¶w. Piotra i Pawła
17:oo
¶lub Klaudia i Dawid
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Marii i Lecha z ok. 50-lecia małżeństwa
30. VI.  XIII Niedziela  Zwykła
  8:oo
¶p. Anna, Tadeusz, Witold, Jacek, Barbara i Katarzyna LeĽniccy
10:oo
¶p. Henryk Balicki
12:oo
¶p. Józef, Maria, Zygmunt i Zdzisław Wileńscy
18:3o


LIPIEC


1.VII. Poniedziałek
18:oo
wypominki roczne
2.VII. Wtorek    
18:oo
¶p. Halina Długokęcka
3.VII.¦roda    
18:oo
4.VII. Pierwszy Czwartek
18:oo
od Kół Różańcowych    
5. VII. Pierwszy Pi±tek
10:00
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich, Pawła oraz dusze w czy¶ćcu cierpi±ce
18:oo
6.VII. Pierwsza Sobota
10:00
od Kół Różańcowych
18:oo
7. VII.  XIV Niedziela  Zwykła
  8:oo
¶p. Katarzyna, Jan, Józef, Stefan, i Czesław Piaseccy oraz Henryka, Stanisław i Teresa Nowak
10:oo za parafian
12:oo
¶p. Jan Chmielewski 1 r. ¶m
18:3o
8.VII. Poniedziałek
18:oo
9.VII. Wtorek    
18:oo
10.VII.¦roda    
18:oo
11.VII. Czwartek
18:oo     
12. VII. Pi±tek
16:30
¶lub Angelika i Grzegorz
18:oo
¶p. Halina Ko¶cińska 8 r. ¶m.
13.VII. Sobota
18:oo

14. VII.  XV Niedziela Zwykła
  8:oo
zajęte
10:oo ¶p. Piotr
12:oo
18:3o 
Dziękczynna, o Boże bł. opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Igora w 8 ur. oraz zm. z rodz. Balcerzak
15.VII. Poniedziałek
18:oo
¶p. Andrzej Burski
16.VII. Wtorek    
18:oo
17.VII.¦roda    
18:oo
18.VII. Czwartek
18:oo     
19. VII. Pi±tek
18:oo
20.VII. Sobota
18:oo
21. VII.  XVI Niedziela  Zwykła
  8:oo
10:oo
12:oo
18:3o 
¶p. Czesława, Marian, Jadzia i Waldemar Węgierscy
22.VII. Poniedziałek
18:oo
¶p. Krystyna Worobiej 3 r. ¶m.
23.VII. Wtorek    
18:oo
24.VII.¦roda    
18:oo
¶p. Tadeusz Wnuk 4 r. ¶m.
25.VII. Czwartek
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla rodziny Jaskólskich i Nowakowskich oraz za ¶p. Krzysztofa         
26. VII. Pi±tek
18:oo
27.VII. Sobota
18:oo
28. VII.  XVII Niedziela  Zwykła

  8:oo
¶p. Edward, Janusz Zalewscy, Marcelina, Piotr, Krystyna, Tadeusz Szewczyk
10:oo ¶p. Krystyna Orłowska
12:oo
¶p. Władysława, Waleria i Czesław Bronowiccy
18:3o
29.VII. Poniedziałek
18:oo
30.VII. Wtorek    
18:oo
31.VII.¦roda    
18:oo


SIERPIEŃ  

 
1.VIII. Pierwszy Czwartek
18:oo
od Kół Różańcowych
2. VIII. Pierwszy Pi±tek
10:00
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich, Pawła oraz dusze w czy¶ćcu cierpi±ce
18:oo
¶p. Halina Szczepkowska
3.VIII. Pierwsza Sobota
10:00
od Kół Różańcowych
18:oo
4. VIII.  XVIII Niedziela  Zwykła
  8:oo
¶p. Anastazja, Jan, Władysław Gawłowie
10:oo za parafian
12:oo
18:3o
5.VIII. Poniedziałek
18:oo
wypominki roczne
6.VIII. Wtorek    
18:oo
7.VIII.¦roda    
18:oo
8.VIII. Pierwszy Czwartek
18:oo
od Kół Różańcowych    
9. VIII. Pi±tek
18:oo
10.VIII. Sobota
16:00
¶lub Magdalena i Łukasz
18:oo
11. VIII.  XIX Niedziela  Zwykła
  8:oo
10:oo
¶p. Paweł Jabłonowski 2 r. ¶m. i Wiesław Kowalski 6 r. ¶m.
12:oo
¶p. Janina Długokęcka 30 r. ¶m.
18:3o
12.VIII. Poniedziałek
18:oo
O ochronę życia dzieci poczętych
13.VIII. Wtorek    
18:oo
14.VIII.¦roda    
18:oo
15.VIII. Czwartek Uroczysto¶ć Wniebowzięcia N.M.P
  8:00 
Dziękczynna w 90 ur. Wandy i z pro¶b± o Boże bł. opiekę M.B. dla całej rodziny
10:oo ¶p. Ryszard, Henryk, Krystyna i wszystkich zm. z rodz. Kutryb
12:00
¶p. Adam Kosiński 12 r. ¶m.    
16. VIII. Pi±tek
18:oo
17.VIII. Sobota
18:oo
18. VIII.  XX Niedziela  Zwykła
  8:oo
10:oo
12:oo
zajęte
18:3o
19.VIII. Poniedziałek
18:oo
20.VIII. Wtorek    
18:oo
21.VIII.¦roda    
18:oo
22.VIII. Czwartek
18:oo 
¶p. Stefan Krzysztoforski 28 r. ¶m    
23. VIII. Pi±tek
18:oo
24.VIII. Sobota
18:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Teresy i Józefa Ojdana z ok. 50 r. ¶lubu
25. VIII. XXI  Niedziela  Zwykła
  8:oo
¶p. Ludwik i Henryk Waszkiewicz
10:oo
¶p. Jan Ordon i zm. z rodz. Ordon
12:oo
¶p. Leokadia i Marian Długokęccy oraz Helena, Jan, Henryk, Kosińscy i Elżbieta Kobylińska
18:3o
26.VIII. Poniedziałek
18:oo
Stanisław, Stefania i wszystkich zm. z rodz. Moszczyńskich
27.VIII. Wtorek    
18:oo
28.VIII.¦roda    
18:oo
29.VIII. Czwartek
18:oo     
30. VIII. Pi±tek
18:oo
31.VIII. Sobota
18:oo


WRZESIEŃ

1. VIII.  XXII Niedziela Zwykła
  8:oo
10:oo
¶p. Aniela i Ferdynand Budzyńscy
12:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Anny z ok. ur.
18:3o
2.IX. Poniedziałek
17:oo
18:oo
wypominki roczne
3. IX. Wtorek
17:oo   
18:oo
4. IX.¦roda   
17:oo
18:oo
5.IX.Pierwszy Czwartek
18:oo
od Kół Różańcowych   
6. IX. Pierwszy Pi±tek
10:oo 
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich, Pawła oraz dusze w czy¶ćcu cierpi±ce
18:oo
7.IX. Pierwsza Sobota
10:00
od Kół Różańcowych
18:oo
8. IX.  Niedziela
  8:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Jana w kol. ur.
10:oo za parafian
12:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Aliny i Zygmunta z ok. 40 lecia małżeństwa 
18:3o
9.IX. Poniedziałek
17:oo
18:oo
10. IX. Wtorek
17:oo   
18:oo
11. IX.¦roda   
17:oo
18:oo
12.IX. Czwartek
18:oo    
13. IX. Pi±tek
17:oo 
18:oo
14.IX. Sobota
17:oo
18:oo
15. IX.  Niedziela

  8:oo
10:oo
zajęte
12:oo 
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Elżbiety i Stanisława Sztymelskich z ok. 50 r. ¶lubu
18:3o
O Boże bł. dla księży wywodz±cych się z naszego miasta, żeby byli, jak najlepszymi i najskuteczniejszymi narzędziami w rękach Boga i prowadzili nas ku zbawieniu
16.IX. Poniedziałek
17:oo
18:oo
17. IX. Wtorek
17:oo   
18:oo
18. IX.¦roda   
17:oo
18:oo
19.IX. Czwartek
18:oo    
20. IX. Pi±tek
17:oo 
18:oo
21.IX. Sobota
17:oo
18:oo
22. IX.  Niedziela
  8:oo
10:oo 
¶p. Agnieszka i Bronisław Szymańscy
12:oo 
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Ilony i Szymona w 15 r. ¶lubu
18:3o
O Boże bł. dla księży wywodz±cych sie z naszego miasta, żeby byli jak najlepszymi i najskuteczniejszymi narzędziami w rękach Boga i prowadzili nas ku zbawieniu
23.IX. Poniedziałek
17:oo
18:oo
24. IX. Wtorek
17:oo   
18:oo
25. IX.¦roda  
 
17:oo
18:oo
26.IX. Czwartek
18:oo    
27. IX. Pi±tek
17:oo 
18:oo
28.IX. Sobota
17:oo
18:oo
29. IX.  Niedziela
  8:oo
zajęte
10:oo 
zajęte
12:oo
18:3o
30.IX. Poniedziałek
17:oo
18:oo


PA¬DZIERNIK


1. X. Wtorek
17:oo   
18:oo
2. X.¦roda   
17:oo
18:oo 
za dusze w czy¶ccu cierpi±ce
3.X. Pierwszy Czwartek
18:oo
od Kół Różańcowych   
4. X. Pierwszy Pi±tek
10:oo 
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich, Pawła oraz dusze w czy¶ćcu cierpi±ce
18:oo 
zajęte
5.X. Pierwsza Sobota
10:oo 
od Kół Różańcowych
18:oo
¶p. Zdzisław Zieliński 10 r. ¶m.
6. X.  Niedziela
  8:oo
10:oo 
za parafian
12:oo 
O Boże bł. opiekę Niepokalanej i zdrowie dla Wojtusia Pachołek w 7 ur.
18:3o 
7.X. Poniedziałek
17:oo
¶p. Julianna i Stanisław Brodniewicz w kol. r. ¶m.
18:oo
wypominki roczne
8. X. Wtorek
17:oo   
18:oo
9. X.¦roda   
17:oo
18:oo
10.X. Czwartek
18:oo    
11. X. Pi±tek
17:oo 
18:oo
O pokój na ¶wiecie i za prze¶ladowanych chrze¶cijan o potrzebne łaski
12.X. Sobota
16:00
¶lub Magdalena i Mateusz
17:oo
18:oo
¶p. Franciszka kol. r. ¶m. i Władysław Tęcza oraz dziadków Lubańskich
13. X.  Niedziela
  8:oo
¶p. Henryk Balicki 14 r. ¶m.
10:oo 
¶p. Jerzy Robaczyński oraz rodziców i te¶ciów
12:oo 
¶p. zm. z rodzin Kwiatosz, Jasińskich i Samsel
18:3o
14.X. Poniedziałek
17:oo
18:oo
15. X. Wtorek
17:oo   
18:oo
¶p. Jadwiga Malinowska
16. X.¦roda   
17:oo
18:oo
17.X. Czwartek
18:oo    
18. X. Pi±tek
17:oo 
18:oo
19.X. Sobota
17:oo
18:oo
¶p. Kazimierz i Franciszek Zalewscy
20. X.  Niedziela
  8:oo
10:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł, zdrowie potrzebne łaski opiekę Niepokalanej dla Małgorzaty Sędłak z ok. ur.
12:oo
¶p. Antonina, Witold i Lech Polinkiewicz oraz zm. z rodz. Rudnickich i Polinkiewiczów
18:3o
21.X. Poniedziałek
17:oo
18:oo
O religijne odrodzenie nas Polaków
22. X. Wtorek
17:oo   
18:oo
23. X.¦roda   
17:oo
18:oo
24.X. Czwartek
18:oo    
25. X. Pi±tek
17:oo 
18:oo
26.X. Sobota
17:oo
18:oo
27. X.  Niedziela
  8:oo
¶p. Tadeusz, Anna, Witold, Jacek, Barbara i Katarzyna Leżniccy oraz Tadeusz Podjaski
10:oo 
¶p. Marianna, Adam Marcjanik oraz dziadków Sokołowskich i Marcjanik
12:oo
Dziękczynna i z pro¶ba o Boże bł. zdrowie, potrzebne łaski dary Ducha ¶w. w nauce, opiekę Niepokalanej dla Lilii Karolek w 18 ur. (intencja od dziadków)
18:3o
28.X. Poniedziałek
17:oo
18:oo
¶p. Tadeusz Jaworski
29. X. Wtorek
17:oo   
18:oo
30. X.¦roda   
17:oo
18:oo
31.X. Czwartek
18:oo
¶p. Donata, Sylwia, Alicja, Jerzy Serowik oraz Jan Piotrowski


LISTOPAD  

 
1 XI. Pierwszy Pi±tek
  8:oo 
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich, Pawła oraz dusze w czy¶ćcu cierpi±ce
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 1
2.XI. Pierwsza Sobota
10:00 
od Kół Różańcowych
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 2
3. XI.  Niedziela
  8:oo
msza ¶w. gregoriańska 3
10:oo
za parafian
12:oo ¶p. Grzegorz Fr±ckiewicz
18:3o
4.XI. Poniedziałek
17:oo
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 4
5. XI. Wtorek
17:oo   
18:oo 
msza ¶w. gregoriańska 5
6. XI.¦roda   
17:oo
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 6
7.XI. Pierwszy Czwartek
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 7   
8. XI. Pi±tek
17:oo 
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 8
9.XI. Sobota
17:oo
Dziękczynna i z pro¶ba o Boże bł. zdrowie, opiekę Niepokalanej, m±dre wybory życiowe dla wnuka Krystiana w 18 ur. 
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 9
10. XI.  Niedziela
  8:oo
Dziękczynna i z pro¶ba o Boże bł. zdrowie, potrzebne łaski dary Ducha ¶w., opiekę Niepokalanej dla wnucz±t Urszuli, Michała i Marysi oraz dla ich rodziców
10:oo
Dziękczynna z ok. 60-lecia małżeństwa Elżbiety i Jana Piaseckich 
12:oo
¶p. o wieczne szczę¶cie dla dusz rodziców Feliksy i Józefa Mazurów oraz zm. z rodz. Mazurów i Malanowskich
18:3o
msza ¶w. gregoriańska 10
11.XI. Poniedziałek
10:oo
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 11
12. XI. Wtorek
17:oo   
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 12
13. XI.¦roda   
17:oo
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 13
14.XI. Czwartek
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 14   
15. XI. Pi±tek
17:oo 
zajęte
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 15
16.XI. Sobota
17:oo
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 16
17. XI.  Niedziela
  8:oo
¶p. Helena i Feliks
10:oo 
msza ¶w. gregoriańska 17
12:oo
¶p. Halina i Remigiusz Krzemińscy oraz rodziców i te¶ciów
18:3o
18.XI. Poniedziałek
17:oo
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 18
19. XI. Wtorek
17:oo   
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 19
20. XI.¦roda   
17:oo
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 20
21.XI. Czwartek
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 21   
22. XI. Pi±tek
17:oo 
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 22
23.XI. Sobota
17:oo
¶p. Krystyna Tymińska
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 23
24. XI.  Niedziela
  8:oo
msza ¶w. gregoriańska 24
10:oo 
¶p. rodzice Apolonia i Stanisław Sołtysiak
12:oo
¶p. Wiesława Batyra
18:3o
25.XI. Poniedziałek
17:oo
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 25
26. XI. Wtorek
17:oo   
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 26
27. XI.¦roda   
17:oo
¶p. Helena, Czesław, Kazimierz, Stanisław Rudzińscy oraz Feliksa Lipowska
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 27
28.XI. Czwartek
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 28   
29. XI. Pi±tek
17:oo 
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 29
30.XI. Sobota
17:oo
18:oo
msza ¶w. gregoriańska 30


GRUDZIEŃ


1. XII.  Niedziela
  8:oo
10:oo
za parafian
12:oo
18:3o  
2.XII. Poniedziałek
17:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł. potrzebne łaski, ¶wiatło Ducha ¶w. dla Kacpra w 18 ur.
18:oo
wypominki roczne
3. XII. Wtorek
17:oo   
18:oo
4. XII.¦roda   
17:oo
18:oo
O religijne odrodzenie nas Polaków
5.XII. Pierwszy Czwartek
18:oo
od Kół Różańcowych   
6. XII. Pierwszy Pi±tek
10:oo 
¶p. Jan i Jerzy Ochenkowscy, Stanisława i Piotr Kawczyńscy, wszystkich zm. z rodz. Szemplińskich, Pawła oraz dusze w czy¶ćcu cierpi±ce
18:oo
¶p. Bernard Gruszka 6 r. ¶m. Stefan Kusik i Elżbieta Gruszka
7.XII. Pierwsza Sobota
10:00
od Kół Różańcowych
18:oo
8. XII.  Niedziela
  8:oo
¶p. Grzegorz Fr±ckiewicz 2 r. ¶m.
10:oo  ¶p. Barbara Garbino
12:oo
w intencji pszczelarzy
18:3o
¶p. Melania i Franciszek Moszczyńscy
9.XII. Poniedziałek
17:oo
18:oo
10. XII. Wtorek
17:oo   
18:oo
11. XII.¦roda   
17:oo
18:oo
12.XII. Czwartek
18:oo    
13. XII. Pi±tek
17:oo 
18:oo
14.XII. Sobota
17:oo
18:oo
15. XII.  Niedziela
  8:oo
O Boże bł. dla księży pracuj±cych w naszym mie¶cie
10:oo  ¶p. Jerzy i Antoni Pomarańscy
12:oo
¶p. o wieczne szczę¶cie dla dusz rodziców Feliksy i Józefa Mazurów oraz zm. z rodz. Mazurów i Malanowskich
18:3o
16.XII. Poniedziałek
17:oo
18:oo
17. XII. Wtorek
17:oo   
18:oo
18. XII.¦roda   
17:oo
18:oo
19.XII. Czwartek
18:oo    
20. XII. Pi±tek
17:oo
¶p. Dariusz Machaj 13 r. ¶m.
18:oo
21.XII. Sobota
17:oo
18:oo
22. XII.  Niedziela
  8:oo
¶p. Czesława, Edmund, Eugeniusz Łaziccy i Janusz Zalewski
10:oo 
12:oo
18:3o
  ¶p. Stefan Krzysztoforski oraz Barbara i Marian Bergolc
23.XII. Poniedziałek
17:oo
18:oo
24. XII. Wtorek Wigilia
10:oo     
25. XII.¦roda Boże Narodzenie   
  8:oo
10:oo
12:00
26.XII. Czwartek
 8:oo
Dziękczynna i z pro¶b± o Boże bł. potrzebne łaski, opiekę M.B. dla Haliny i Tadeusza
10:oo
12:00   
27. XII. Pi±tek
17:oo 
18:oo
28.XII. Sobota
17:oo
18:oo
29. XII.  Niedziela

  8:oo
¶p Stefania, Karol i Janusz Knothe
10:oo 
w intencji małżeństw
12:oo
O dary Ducha ¶w. Boże bł. i opiekę Naj¶więtszej Matki dla Eweliny i Piotra z ok. ur.
18:3o
30.XII. Poniedziałek
17:oo
18:oo
31. XII. Wtorek
17:oo   
18:oo

Zmieniony ( 17.01.2019. )
 
Msze ¶w. w niedziele w wybranych parafiach PDF Drukuj Email
Wpisał: Piotr Rakoczy   
26.06.2006.

 

Parafia

Godz. Mszy ¶w.

telefon

BABIAK – Parafia ¦więtego Augustyna i ¦więtej Anny

11.00

(0-89) 766 14 21

BARCIANY – Parafia Niepokalanego Serca Naj¶więtszej Maryi Panny

9.00, 11.00, 18.00(od maja do paĽdziernika)

(0-89) 753 11 13

BARCZEWKO – Parafia ¦więtego Wawrzyńca

8.30, 11.30

(089) 514 15 27

BARCZEWO – Parafia ¦więtego Andrzeja Apostoła

8.00, 9.30, 12.00, 17.00

(0-89) 514 82 65

BARCZEWO – Parafia ¦więtej Anny

8.00, 10.00, 11.30, 18.00

(0-89) 514 83 34,  514 18 59,             514 83 50 - wik

BARTˇG - Parafia ¦więtego Jana Ewangelisty i Opatrzno¶ci Bożej

8.00, 10.30

(089) 541 03 94

BARTOŁTY WIELKIE – Parafia ¦więtego Jakuba Apostoła

9.00

(0-89) 514 34 92

BARTOSZYCE – Parafia ¦więtego Brunona

8.00, 10.00, 11.15, 12.30, 18.00

(0–89) 762 20 43 – prob.,  762 65 13 – wik

BARTOSZYCE – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

7.00, 9.30, 11.00, 12.15, 17.00

(0–89) 762 30 50, 762 38 62 – wik.

BARTOSZYCE – Parafia ¦więtego Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej

8.00, 9.00, 10.00, 11.3, 15.00, 18.00

(0–89) 762 28 83, 762 36 66

BEZLEDY – Parafia ¦więtego Maksymiliana M. Kolbego

9.00, 11.00

(0–89) 761 61 21

BIESAL – Parafia Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.00, 12.00

(0-89) 513 13 00

BIESOWO – Parafia ¦więtego Mikołaja i ¦więtego Antoniego

8.00, 11.30

(0-89) 715 39 44

BISKUPIEC RESZELSKI – Parafia Błogosławionej Karoliny Kózkówny

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 15.30, 18.00

(0-89) 715 31 41

BISKUPIEC RESZELSKI – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 715 22 02

BISZTYNEK – Parafia ¦więtego Macieja i Najdroższej Krwi Pana Jezusa

9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 718 80 15,  718 85 99 – wik

BLANKI – Parafia ¦więtego Michała Archanioła

11.00

(0-89) 766 08 24

BŁUDOWO – Parafia Nawiedzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.30, 11.30

(0-55) 248 63 92

BOGUCHWAŁY – Parafia ¦więtej Barbary

9.00, 12.00

(0-89) 758 00 23

BRˇSWAŁD - Parafia ¦więtej Katarzyny

8.00, 10.30

(0-89) 512 05 60

BRZYDOWO – Parafia Trójcy Przenaj¶więtszej

8.30, 11.30

(0-89) 647 65 07

BUTRYNY - Parafia ¦więtego Jakuba

9.00, 12.00

(089) 513 08 28

CHRU¦CIEL – Parafia Przenaj¶więtszej Trójcy

8.30, 11.30

(0–55) 243 11 78

DˇBRÓWNO – Parafia Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.00, 12.00

(0-89) 647 40 22

DĘBOWIEC – Parafia Naj¶więtszego Serca Pana Jezusa

10.00

(0–55) 244 81 37

DŁUGOBÓR – Parafia ¦więtego Jana Ewangelisty

9.00 (V-X), 10.00 (XI-IV)

(0-55) 244 30 02

DOBRE MIASTO – Parafia Naj¶więtszego Zbawiciela

6.30, 8.30, 10.00, 11.30, 18.00

(0-89) 616 18 04 – prob., 616 12 90, 616 12 98, 616 36 35

DROGOSZE – Parafia Matki Bożej Ostrobramskiej

9.00, 11.30

(0-89) 753 25 54

DURˇG – Parafia ¦więtych Apostołów Piotra i Pawła

9.00, 12.00

(0-89) 647 65 54

DYWITY - Parafia ¦więtych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

8.00, 10.00, 11.30, 15.00

(0-89) 512 00 55

EŁDYTY WIELKIE – Parafia ¦więtego Marcina

9.00, 11.00

(0–89) 616 57 39

FARYNY – Parafia Matki Bożej Królowej Polski

9.00

(0-29) 722 67 78

FLORCZAKI – Parafia ¦więtego Antoniego

9.00, 11.00, 13.00

(0-89) 647 50 43

FRANKNOWO – Parafia ¦więtego Stanisława Biskupa

8.30, 12.00

(0-89) 718 16 09

FRˇCZKI – Parafia ¦więtej Marii Magdaleny

8.00, 12.00

(0-89) 513 02 58

FROMBORK – Parafia Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

7.00, 9.00, 11.00, 18.00

(0-55) 243 72 10

GALINY – Parafia Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.00, 11.00

(0–89) 761 22 18

GAŁAJNY – Parafia Błogosławionego Wincentego i Towarzyszy

10.00

(0-89) 761 81 67

GARBNO – Parafia Matki Boskiej Królowej Polski

8.30, 11.30

(0-89) 754 36 92

GAWRZYJAŁKI – Parafia ¦więtego Wojciecha

8.30, 12.00

(0-89) 622 00 78

GIERZWAŁD - Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

8.00, 12.00

(0–89) 647 20 61

GIETRZWAŁD – Parafia Narodzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

7.00, 9.00, 11.00, 14.00 (w sezonie letnim) 16.00, 18.00

(0-89) 512 31 02, tel/fax 512 34 06

GLAZNOTY – Parafia Narodzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

10.00

 

GŁOTOWO (GLOTOWO) – Parafia Naj¶więtszego Zbawiciela

8.30, 11.00

(0-89) 616 12 93

GÓROWO IŁAWECKIE – Parafia Naj¶więtszego Serca Pana Jezusa

8.00, 10.00, 12.00, 17.30

(0-89) 761 11 09,  761 15 45

GRABOWO – Parafia Błogosławionej Teresy Ledóchowskiej

12.00

(0-89) 742 78 93

GRZĘDA – Parafia ¦więtego Mikołaja

10.30

(0-89) 718 60 41

IGNALIN – Parafia ¦więtego Jana Ewangelisty

10.00

(0-89) 766 15 82

JESIONOWO – Parafia ¦więtego Marcina

10.00

(0-89) 513 02 58

JEZIORANY – Parafia ¦więtego Bartłomieja

8.00, 11.00, 12.30, 18.00

(0-89) 718 10 18

JONKOWO – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

8.00, 11.00

(0-89) 512 92 30

KAJKOWO – Parafia ¦więtej Moniki

9.00, 11.00

(0-89) 646 01 51

KAMIŃSK – Parafia ¦więtego Brata Alberta Chmielowskiego

8.45, 10.30

(0-89) 761 70 26

KANDYTY – Parafia Narodzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

9.30, 13.15

(0-89) 761 90 38

KANIGOWO – Parafia Podwyższenia Krzyża ¦więtego

9.00, 12.00

(0-89) 625 45 60

KAROLEWO – Parafia ¦więtego Stanisława Kostki

8.30, 12.00

(0-89) 752 46 27

KĘTRZYN – Parafia ¦więtego Brata Alberta

8.00, 10.00, 12.00, 18.00

(0-89) 752 86 64

KĘTRZYN – Parafia ¦więtego Jacka

8.00, 11.00, 12.15, 17.00

(0-89) 751 22 07,  751 64 44 – wik

KĘTRZYN – Parafia ¦więtego Jerzego

6.30, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 16.00, 18.00

(0-89) 752 45 35,   752 41 73 – wik., fax 752 31 42

KĘTRZYN – Parafia ¦więtej Katarzyny

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00

(0-89) 751 43 81,  751 42 93 – wik., tel/fax 751 23 81

KIE¬LINY - Parafia ¦więtej Rozalii

9.00, 11.00, 18.00

(0-89) 513 50 45

KIWITY – Parafia ¦więtych Apostołów Piotra i Pawła

10.00, 12.00

(0-89) 766 09 10

KLEBARK WIELKI – Parafia Znalezienia Krzyża ¦więtego

9.00, 11.00, 18.00 (V-IX)

(0–89) 512 43 10

KLEWKI – Parafia ¦więtego Walentego

8.30, 11.00

(0-89) 512 44 90

KLON – Parafia Znalezienia Krzyża ¦więtego

9.00, 11.45

(0-29) 722 63 29

KŁĘBOWO – Parafia ¦więtej Małgorzaty

10.30

(0-89) 766 23 24

KOBUŁTY – Parafia ¦więtego Józefa Rzemie¶lnika

8.00, 11.30, 18.00

(0-89) 716 14 92

KOCHANÓWKA – Parafia ¦więtego Wawrzyńca

10.00

(0-89) 766 17 25

KOLNO – Parafia Trzech Króli

8.30, 11.00

(0-89) 716 32 21

KORSZE – Parafia Podwyższenia Krzyża ¦więtego i Matki Boskiej Miłosierdzia

7.00, 9.00, 11.00, 13.00

(0-89) 754 00 56

KOZŁOWO – Parafia ¦więtych Apostołów Piotra i Pawła

9.00, 12.30

(0-89) 626 70 43

KRASZEWO – Parafia ¦więtej Elżbiety

11.30

(0-89) 766 17 25

KREKOLE – Parafia ¦więtego Krzyża

9.00, 12.30

(0-89) 766 22 60

KWIECEWO – Parafia ¦więtego Jakuba Apostoła

11.00

(0-89) 616 96 92

LAMKOWO – Parafia ¦więtego Mikołaja

9.00, 11.00, 13.15

(0-89) 514 16 76

LECHOWO – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

10.00

(0-55) 243 60 03

LEGINY– Parafia ¦więtej Marii Magdaleny

11.00

(0-89) 755 07 50

LESINY WIELKIE – Parafia Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Maryi Panny

10.00

(0-89) 621 85 09

LIDZBARK WARMIŃSKI – Parafia Podwyższenia Krzyża ¦więtego

9.00, 11.00

(0-89) 767 38 98

LIDZBARK WARMIŃSKI – Parafia ¦więtego Andrzeja Boboli

8.00, 9.30, 11.00, 17.00

(0-89) 767 43 32

LIDZBARK WARMIŃSKI – Parafia ¦więtych Apostołów Piotra i Pawła

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 767 00 26 – kancelaria,             767 23 15 – prob

LIPICA – Parafia ¶w. Apostołów Piotra i Pawła

12.00

(0-89) 761 49 40

LIPOWIEC – Parafia ¦więtego Walentego

7.15, 8.30, 10.30

(0-89) 622 00 03

LUTRY – Parafia ¦więtej Marii Magdaleny

9.00, 11.00

(0-89) 716 21 66

LWOWIEC – Parafia Matki Bożej Szkaplerznej

9.00

(0-89) 761 49 40

ŁABĘDNIK – Parafia Matki Bożej Zwycięskiej

9.00

(0-89) 761 69 90

ŁAJSY – Parafia ¦więtego Mikołaja

9.00

(0-55) 243 60 48

ŁANKIEJMY – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

8.30, 9.30, 11.00

(0-89) 754 33 62

ŁĘGAJNY – Parafia ¦więtego Maksymiliana M. Kolbego

8.00, 10.00

(0-89) 514 82 25

ŁUKTA – Parafia Matki Boskiej Częstochowskiej

9.15, 11.00

(0-89) 647 50 33

ŁYNA – Parafia Niepokalanego Serca Maryi

8.30, 12.00

(0-89) 625 20 96

MARWAŁD – Parafia Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.30, 12.30

(0-89) 647 43 12

MOŁTAJNY – Parafia ¦więtej Anny

9.00, 12.00

(0-89) 753 20 81

MOMAJNY – Parafia ¦więtego Piotra Apostoła

12.00

(0-89) 753 30 96

MRˇGOWO – Parafia Błogosławionego Honorata KoĽmińskiego

8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 18.00

(0-89) 741 30 09

MRˇGOWO – Parafia Matki Bożej Saletyńskiej

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 741 40 41

Mr±gowo – Parafia ¦więtego Ojca Pio

8.30, 10.00, 11.30, 18.00

(0-89) 750 56 77

MRˇGOWO – Parafia ¦więtego Rafała Kalinowskiego

8.00, 10.00, 11.30, 18.00

(0-89) 742 53 44

MRˇGOWO – Parafia ¦więtego Wojciecha

7.00, 8.30, 10.30, 12.00, 16.00, 18.00

(0-89) 741 21 66,  741 30 20

MUSZAKI – Parafia ¦więtego Wawrzyńca

9.30, 11.00

(0-89) 626 50 36

NAKOMIADY – Parafia ¦więtego Józefa

9.00, 11.30

(0-89) 752 11 87

NAPIERKI – Parafia ¦więtego Antoniego Padewskiego

11.30

(0-89) 625 97 07

NAPIWODA – Parafia Matki Bożej Królowej Polski

8.30, 13.00

(0-89) 625 90 30

NAWIADY – Parafia ¦więtego Józefa

9.00, 10.45

(0-89) 742 00 30

NIDZICA – Parafia Błogosławionej Bolesławy Lament

8.00, 10.00, 12.00 i 18.30

(89) 625 26 05

NIDZICA – Parafia Miłosierdzia Bożego

7.00, 9.00, 11.00, 17.00

(0-89) 625 36 06

NIDZICA – Parafia Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Maryi Panny i ¦więtego Wojciecha

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00

(0-89) 625 29 12,   625 34 21 – wik

NOWE KAWKOWO – Parafia ¦więtego Jana Ewangelisty

8.00, 11.00

(0-89) 512 91 45

OPALENIEC – Parafia ¦więtego Józefa

8.15

(0–89) 621 80 01

ORZECHOWO k.Dobrego Miasta– Parafia Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Maryi Panny

9.00, 12.00

(0-89) 616 40 71

OSTRÓDA – Parafia Błogosławionych Hiacynty i Franciszka

8.00, 9.30, 11.00, 17.00, 20.00(VII-VIII)

(0-89) 642 01 26

OSTRÓDA – Parafia Niepokalanego Poczęcia Naj¶więtszej Maryi Panny

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 13.30, 18.00

(0-89) 646 59 05 – kacn., 646 54 27,  646 53 81, 646 63 43

OSTRÓDA – Parafia ¦więtego Dominika Savio

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 646 41 94 – kanc., 646 46 92

OSTRÓDA – Parafia ¦więtego Franciszka z Asyżu

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 646 65 42,   fax 646 72 89

OSTRÓDA – Parafia ¦więtego Jana Bosko

8.00, 9.30

(0-89) 646 25 30

OSTRÓDA – Parafia ¦więtego Marcina

8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00

(0-89) 646 49 59

Ostróda – Parafia ¦więtego Ojca Pio

7.30, 9.00, 11.00, 12.30, 18.00

(0-89) 646 78 92

OSTRÓDA – Parafia ¦więtej Faustyny Kowalskiej

8.00, 12.00, 18.00

(0-89) 646 10 82

PALUZY – Parafia Narodzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

12.00

(0-89) 718 60 41

PIECKI – Parafia Matki Bożej Różańcowej

8.00, 9.30, 11.00, 17.00

(0-89) 742 11 46

PIERZCHAŁY – Parafia ¦więtej Małgorzaty

11.00

(0-55) 243 24 52

PIESZKOWO – Parafia ¦więtej Marii Magdaleny

8.45, 12.30

(0-89) 761 85 30

PIETRZWAŁD – Parafia ¦więtego Piotra w Okowach

8.00, 12.00

(0–89) 647 13 22

PIOTROWIEC – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

9.15

(0-55) 243 60 48

PLUTY – Parafia ¦więtego Wawrzyńca

11.00

(0-55) 244 50 99

PŁOSKINIA – Parafia ¦więtej Katarzyny

8.30, 12.00

(0-55) 243 13 23

PROSITY – Parafia Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

10.00

(0-89) 718 16 09

PURDA WIELKA – Parafia ¦więtego Michała Archanioła

8.00, 10.45

(0-89) 512 22 16

RADZIEJEWO – Parafia ¦więtego Antoniego

8.00, 12.00

(0-55) 243 60 03

RAMSOWO – Parafia ¦więtego Andrzeja Apostoła i ¦więtego Rocha

9.00, 11.00

(0-89) 514 57 15

RESZEL – Parafia ¦więtych Apostołów Piotra i Pawła

7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00

(0-89) 755 01 05,  755 00 98 – wik.

RESZKI – Parafia Miłosierdzia Bożego

9.00, 10.30

(0-89) 647 62 22

RODNOWO – Parafia Matki Boskiej Szkaplerznej

8.00, 11.00

(089) 761 58 37

ROGIEDLE – Parafia ¦więtej Małgorzaty

8.30, 13.00

(0-89) 616 55 70

ROGÓŻ – Parafia ¦więtej Barbary

9.00, 11.00

(0-89) 766 22 13

ROZDROŻE – Parafia ¦więtej Jadwigi Królowej

9.00

(0-89) 625 40 79

ROZOGI – Parafia ¦więtej Marii Magdaleny

8.00, 10.00, 12.00

(0-89) 722 60 90

RÓŻYNKA – Parafia ¦więtego Mateusza

9.00

(0-89) 616 96 92

RUNOWO – Parafia ¦więtych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

9.00

(0–89) 766 14 21

RUSZKOWO – Parafia ¦więtego Józefa

10.00, 12.00

(0–23) 696 54 91

RYBNO – Parafia ¦więtego Bonifacego

9.00, 11.00

(0-89) 742 73 13

RYCHNOWO – Parafia Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

10.00, 12.00

(0–89) 647 25 77

SAMIN – Parafia Naj¶więtszej Maryi Panny Nieustaj±cej Pomocy

8.30, 12.00

(0–89) 647 42 82

SARNOWO – Parafia ¦więtego Antoniego

8.00, 11.30

(0-89) 626 70 13

SˇTOCZNO – Parafia Chrystusa Króla

9.30, 12.00

(0-89) 754 07 09

SˇTOPY – SAMULEWO – Parafia ¦więtego Jodoka

7.00, 12.00

(0-89) 718 70 02

SĘPOPOL – Parafia ¦więtego Michała Archanioła

8.00, 11.00, 12.30, 16.00

(0-89) 761 44 33

SĘTAL - Parafia ¦więtego Mikołaja

10.00

(0-89) 512 02 94

SKOLITY – Parafia Narodzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

9.00, 10.45

(0-89) 616 96 07

Słupy - Parafia Naj¶więtszej Maryi Panny Nieustaj±cej Pomocy

10.30, 12.00

(0-89) 513 57 07

SOKOLICA – Parafia ¦więtej Anny

8.30, 11.00

(0-89) 761 50 20

SORKWITY – Parafia ¦więtego Brata Alberta

9.00, 11.00

(0-89) 742 81 50

SROKOWO – Parafia ¦więtego Krzyża

8.45, 10.30, 12.00

(0-89) 753 40 22

STANCLEWO – Parafia ¦więtego Józefa i Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.00, 11.30

(0-89) 715 41 87

STARE JABŁONKI – Parafia Matki Boskiej Królowej Polski

9.00, 13.00, 17.00(19.00 – VII-VIII)

(0-89) 646 14 12

STĘBARK – Parafia Przenaj¶więtszej Trójcy

7.5o, 11.00

(0–89) 647 22 22

STOCZEK KLASZTORNY – Parafia Nawiedzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

7.15, 9.00, 11.30, 17.00

(0-89) 766 09 11

SUŁOWO – Parafia Podwyższenia Krzyża ¦więtego

8.45(zima), 12.00(lato)

(0–89) 718 81 13

SZˇBRUK – Parafia ¦więtego Mikołaja

8.00, 10.00

(0-89) 513 05 20

SZCZEPANKOWO – Parafia ¦więtego Antoniego Padewskiego

12.00

(0-89) 647 21 51

SZCZYTNO – Parafia Chrystusa Króla

9.00, 11.30, 17.00

(0–89) 624 47 79

SZCZYTNO – Parafia ¦więtego Brata Alberta

7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 17.00, 19.00

(0–89) 624 38 81

SZCZYTNO – Parafia ¦więtego Krzyża

8.30, 10.00, 12.00, 18.00

(0–89) 624 13 51

SZCZYTNO – Parafia ¦więtego Stanisława Kostki

9.00, 10.45, 12.00, 18.00

(0–89) 624 13 26

SZCZYTNO – Parafia Wniebowzięcia Naj¶więtszej Maryi Panny

7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 13.00, 18.00

(0-89) 624 25 31,  624 28 12 – wik

SZESTNO – Parafia ¦więtego Krzyża

9.00, 12.00

(0-89) 741 37 15

SZKOTOWO – Parafia ¦więtego Józefa

8.15, 12.00

(089) 626 80 11

SZYLDAK – Parafia ¦więtego Andrzeja Boboli

9.00, 10.30

(0-89) 647 66 87

SZYMANY – Parafia Matki Bożej Częstochowskiej

9.00, 11.00

(0-89) 622 11 15

¦WIˇTKI – Parafia ¦więtych Kosmy i Damiana

8.30, 10.30, 12.00

(0-89) 616 98 95

¦WIĘTA LIPKA – Parafia Nawiedzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

7.00, 9.00, 11.00, 14.00 (V-VI), 17.00

(0-89) 755 14 81,   fax 755 14 60

¦WIĘTAJNO – Parafia ¦więtego Andrzeja Boboli

7.30, 12.00, 17.00

(0-89) 622 60 24

TUROWO – Parafia ¦więtego Michała Archanioła

10.00, 10.30 (zim±)

(089) 647 92 57

TYROWO – Parafia ¦więtego Wojciecha

9.30, 11.00

(0-89) 647 63 84

UNIKOWO – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

8.30, 10.00

(0-89) 718 72 66

WARPUNY – Parafia ¦więtego Antoniego

9.00, 11.00

(0-89) 742 94 78

WĘGÓJ – Parafia Chrystusa Króla

9.00, 11.00

(0-89) 715 43 65

WIELBARK – Parafia ¦więtego Jana Nepomucena

7.30, 9.30, 11.00

(0-89) 621 80 01

WIERZNO WIELKIE – Parafia Wszystkich ¦więtych

10.00

(0-55) 243 11 78

WILCZKOWO – Parafia ¦więtego Jana Chrzciciela

10.00, 11.30

(0-89) 616 55 70

WILKOWO – Parafia Naj¶więtszego Serca Pana Jezusa

7.45, 10.30

(0-89) 752 16 93

WINDA – Parafia Matki Boskiej Nieustaj±cej Pomocy

8.00, 12.00

(0-89) 753 13 19

WIPSOWO – Parafia ¦więtego Jana Vianneya i Narodzenia Naj¶więtszej Maryi Panny

8.00, 11.00

(0-89) 514 50 40

WOJCIECHY – Parafia ¦więtego Andrzeja Boboli

9.00, 12.00

(0-89) 761 55 05

WOZŁAWKI – Parafia ¦więtego Antoniego Opata

10.00, 18.00 (17.00 – zima)

(0–89) 718 81 13

WÓJTOWO – Parafia Naj¶więtszej Maryi Panny Królowej Męczenników

9.00, 11.00

(089) 513 97 50

WRZESINA – Parafia ¦więtej Marii Magdaleny

9.00, 11.00

0-89) 512 81 60

ZAGAJE – Parafia ¦więtego Maksymiliana M. Kolbego

11.00

(0-55) 244 87 78

ŻEGOTY – Parafia ¦więtego Jana Ewangelisty

9.00, 12.30

(0-89) 766 08 24

ŻYDOWO – Parafia Narodzenia NMP

9.00

(0–89) 763 30 81

Zmieniony ( 23.09.2010. )
 
(C) 2006-2019 Parafia Błogosławionej Bolesławy Lament w Nidzicy