parafianidzica@wp.pl
13-100 Nidzica
ul. 眨irowa 4
tel/fax  0896252605

nr konta parafialnego:
91 8834 0009 2001 0000 0446 0001

 

 
Start arrow Og這szenia parafialne arrow Og這szenia parafialne Niedziela Mi這sierdzia - 23.IV.2017 r.
Og這szenia parafialne Niedziela Mi這sierdzia - 23.IV.2017 r. PDF Drukuj Email
Wpisa: ks. Adam   
31.03.2017.

                      O g o s z e n i a    p a r a f i a l n e                       

  Niedziela Mi這sierdzia - 23.IV.2017 r. 

1. Dzi prze篡wamy niedziel Mi這sierdzia Bo瞠go. 妃ier i zmartwychwstanie Chrystusa najdobitniej przekonuj nas o tym, 瞠 Bóg jest mi這siern mi這軼i, 瞠 potrafi jedynie kocha i przebacza. Ojciec 安i皻y Franciszek mówi wprost, 瞠 imieniem Boga jest mi這sierdzie. W parafii Mi這sierdzia Bo瞠go o godz. 15.oo odpust.

2.  Jutro, w poniedzia貫k, 24 kwietnia, b璠ziemy obchodzili – przeniesion  uroczysto嗆 鈍. Wojciecha, biskupa i m璚zennika, gównego patrona Polski. Msze 鈍. o godz. 17.oo i 18.oo.
W parafii dzieka雟kiej odpust.  
 
* We wtorek, 25 kwietnia, b璠ziemy obchodzi 鈍i皻o 鈍. Marka Ewangelisty. Jednocze郾ie jest to dzie modlitw o urodzaje.  

3.  Tydzie zako鎍zymy liturgicznym 鈍i皻em 鈍. Katarzyny Siene雟kiej (sobota, 29 kwietnia). Tak dalece wyró積ia豉 si ona czynn mi這軼i do Ko軼io豉 Chrystusowego i 鈍iadectwem wiary, 瞠 nadano jej tytu doktora Ko軼io豉.

4. W najbli窺z sobot 29 IV, po mszy 鈍. wieczornej ok. 19.oo odb璠zie si wieczór uwielbienia z modlitw o uzdrowienie. Wieczór wype軟i 酥iew po陰czony ze 鈍iadectwami wiary. Spotkanie poprowadzi Wspólnota Mocni w Duchu z υdzi oraz Wieczernik Mi這sierdzia z Nidzicy.                      Zapraszamy do 篡wej i radosnej modlitwy. 

6. Kancelaria parafialna czynna w 鈔od i pi徠ek 15.oo – 16.oo.

*W odpowiedzi na wielokrotne apele Ojca 安i皻ego Franciszka w Niedziel Mi這sierdzia, 23 kwietnia w polskich ko軼io豉ch zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz ofiar wojny w Syrii. W ubóstwie 篡je 80 procent Syryjczyków, pomocy humanitarnej potrzebuje ponad 13 milionów ludzi, w tym prawie 6 milionów dzieci. Zbiórka b璠zie wyrazem naszej solidarno軼i z narodem syryjskim. , szczególnie w niemal ca趾owicie zniszczonym Aleppo. Od dwóch lat Aleppo nie ma dost瘼u do elektryczno軼i i bie膨cej wody. Brakuje równie jedzenia. Fundusze zostan przekazane za po鈔ednictwem Caritas Polska potrzebuj帷ym.


Zmieniony ( 24.04.2017. )
 
(C) 2006-2017 Parafia B這gos豉wionej Boles豉wy Lament w Nidzicy