parafianidzica@wp.pl
13-100 Nidzica
ul. ?wirowa 4
tel/fax  0896252605

nr konta parafialnego:
91 8834 0009 2001 0000 0446 0001

 

 

Start
P??kolonie PDF Drukuj Email
Wpisał: ks. Adam   
07.09.2006.

 Parafialne Ko?o Caritas przy naszej Parafii, od 3 sierpnia organizowa?o wakacje z Bogiem dla 20 dzieci z naszej dzielnicy. Zaj?cia odbywa?y si? w salach parafialnych. 

 Projekt -"pólkolonia na weso?o", obejmowa? zaj?cia z pedagogiem, zaj?cia plastyczne, muzyczne, sportowe, spotkanie z dzielnicowym na temat bezpiecze?stwa oraz praktyczne zaj?cia pierwszej pomocy i ratowania ?ycia, które prowadzili przedstawiciele PCK z naszego miasta. Zorganizowany by? równie? wyjazd do planetarium w Olsztynie i na basen – do Ciechanowa. Wszystkie zaj?cia prowadzi?y osoby odpowiednio przeszkolone i przygotowane do prowadzenia tego rodzaju zaj??. Liczyli?my bardzo równie? na pomoc wolontariuszy - m?odzie?y i doros?ych. Trzeba powiedzie?, ?e nie zawiedli?my si?. Chcemy bardzo podzi?kowa?, wszystkim osobom, które w?o?y?y wiele wysi?ku i serca, w przygotowanie i prowadzenie zaj?? podczas trwania pó?kolonii.  Do grona tych osób nale??: Danuta Kami?ska, Maria Dudzi?ska, Irena Jaskólska, Danuta Bartkowska, Niusia Andryszczyk, Grzegorz Andryszczyk, Henia Lewicka, Agnieszka Kowalik oraz kleryk Daniel Koci?cki, Mateusz Budka, Krzysztof Mu?kiewicz, ?ucja Kopka (z kole?ank?), Klaudia Zembrzuska i  Grzegorz Miecznikowski.      Dzi?kujemy równie? za wielk? ?yczliwo?? i ofiarowane codziennie pieczywo z piekarni PSS Spo?em przy ul. Sprzymierzonych oraz za darowane dro?d?ówki cukierni Pa?stwa Olszewskich. zobacz zdj?cia             

   W czwartek 31 sierpnia o godz. 16.00 odby?o si? uroczyste zako?czenie tego dzie?a. Dzieci przysz?y z zaproszonymi przez siebie rodzicami i rodze?stwem. Mia?y wówczas miejsce prezentacje plastycznych prac dzieci, przygotowany wyst?p, ta?ce i pocz?stunek (kie?baski z grilla, ciasto i owoce).   zobacz zdj?cia

Zmieniony ( 12.09.2006. )
 
« poprzedni artykuł

Imieniny

22 Kwietnia 2019
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Heliodor, Kajus,
Leonia, Leonid,
Łukasz, Soter,
Strzeżymir, Teodor
Do końca roku zostało 254 dni.

Go?cimy

Odwiedza nas 1 gość

Statystyka

Użytkownicy: 769
Nowości: 295
Linki: 7
(C) 2006-2019 Parafia Błogosławionej Bolesławy Lament w Nidzicy