parafianidzica@wp.pl
13-100 Nidzica
ul. Żwirowa 4
tel/fax  0896252605

nr konta parafialnego:
91 8834 0009 2001 0000 0446 0001

 

 

Start
Półkolonie PDF Drukuj Email
Wpisał: ks. Adam   
07.09.2006.

 Parafialne Koło Caritas przy naszej Parafii, od 3 sierpnia organizowało wakacje z Bogiem dla 20 dzieci z naszej dzielnicy. Zajęcia odbywały się w salach parafialnych. 

 Projekt -"pólkolonia na wesoło", obejmował zajęcia z pedagogiem, zajęcia plastyczne, muzyczne, sportowe, spotkanie z dzielnicowym na temat bezpieczeństwa oraz praktyczne zajęcia pierwszej pomocy i ratowania życia, które prowadzili przedstawiciele PCK z naszego miasta. Zorganizowany był również wyjazd do planetarium w Olsztynie i na basen – do Ciechanowa. Wszystkie zajęcia prowadziły osoby odpowiednio przeszkolone i przygotowane do prowadzenia tego rodzaju zajęć. Liczyliśmy bardzo również na pomoc wolontariuszy - młodzieży i dorosłych. Trzeba powiedzieć, że nie zawiedliśmy się. Chcemy bardzo podziękować, wszystkim osobom, które włożyły wiele wysiłku i serca, w przygotowanie i prowadzenie zajęć podczas trwania półkolonii.  Do grona tych osób należą: Danuta Kamińska, Maria Dudzińska, Irena Jaskólska, Danuta Bartkowska, Niusia Andryszczyk, Grzegorz Andryszczyk, Henia Lewicka, Agnieszka Kowalik oraz kleryk Daniel Kocięcki, Mateusz Budka, Krzysztof Muśkiewicz, Łucja Kopka (z koleżanką), Klaudia Zembrzuska i  Grzegorz Miecznikowski.      Dziękujemy również za wielką życzliwość i ofiarowane codziennie pieczywo z piekarni PSS Społem przy ul. Sprzymierzonych oraz za darowane drożdżówki cukierni Państwa Olszewskich. zobacz zdjęcia             

   W czwartek 31 sierpnia o godz. 16.00 odbyło się uroczyste zakończenie tego dzieła. Dzieci przyszły z zaproszonymi przez siebie rodzicami i rodzeństwem. Miały wówczas miejsce prezentacje plastycznych prac dzieci, przygotowany występ, tańce i poczęstunek (kiełbaski z grilla, ciasto i owoce).   zobacz zdjęcia

Zmieniony ( 12.09.2006. )
 
« poprzedni artykuł

Imieniny

20 Stycznia 2019
Niedziela
Imieniny obchodzą:
Dobiegniew, Fabian,
Sebastian
Do końca roku zostało 346 dni.

Gościmy

Statystyka

Użytkownicy: 768
Nowości: 295
Linki: 7
(C) 2006-2019 Parafia Błogosławionej Bolesławy Lament w Nidzicy