parafianidzica@wp.pl
13-100 Nidzica
ul. Żwirowa 4
tel/fax  0896252605

nr konta parafialnego:
91 8834 0009 2001 0000 0446 0001

 

 

Start
Kolonia w Mikoszewie PDF Drukuj Email
Wpisał: ks. Adam Turek   
05.09.2007.

W dniach 29 lipca -11 sierpnia trzydzieścioro dzieci z naszej parafii wypoczywało nad morzem (w Mikoszewie koło Gdańska) na koloniach letnich organizowanych przez Caritas Archidiecezji Warmińskiej. W trakcie kolonii dzieci miały możliwość kąpania się w morzu pod opieką ratowników WOPR, odwiedzenia Mini ZOO w Jantarze (w czasie pobytu dzieci miały możliwość przejechać się na koniu). Koloniści uczestniczyli m.in. w wycieczce do Sopotu, gdzie zwiedzili Molo, Westerplatte a także do Gdańska, gdzie zwiedzały zabytki Starego Miasta, m.in. Bazylikę Mariacką. W czasie turnusu odbywały się liczne konkursy (m.in. na najpiękniejszą budowlę z piasku, czy Konkurs Czystości Pokoi). Jeden wieczór poświęcony był Olimpiadzie Sportowej. Dzieci brały udział w licznych konkurencjach sportowych. Swój dzień miały także Kolonijne Talenty. Dzieci, które chciały zaprezentować swoje umiejętności sportowe, taneczne, muzyczne i aktorskie mogły to uczynić podczas zorganizowanego Wieczoru Talentów. Kilkakrotnie koloniści brali udział w dyskotekach organizowanych w placówce. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do bezpiecznego wypoczynku dzieci.                  zobacz zdjęcia

Zmieniony ( 06.09.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Imieniny

14 Grudnia 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Alfred, Arseniusz,
Izydor, Naum,
Pompejusz, Sławobor,
Spirydion
Do końca roku zostało 18 dni.

Gościmy

Statystyka

Użytkownicy: 765
Nowości: 295
Linki: 7
(C) 2006-2018 Parafia Błogosławionej Bolesławy Lament w Nidzicy